Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti próbáltátok már a Cleverbot...

Tücsök13 kérdése:

Ti próbáltátok már a Cleverbottal azt a "bizonyos" beszélgetést?

Figyelt kérdés

A lényege annyi, hogy sokszor egymás után írod neki, hogy "BEN". Mindegy hogy mit válaszol, csak annyit írj hogy "BEN". Egy kis idő után kiírja: "You shouldn't have done that..." Még egyszer írod neki a BEN-t, aztán azt kérdezi tőled "You have met a terrible fate, ahven't you?" És végül megkérdezed tőle, hogy ki az a Ben - "A boy who drowned."

Én az első beszélgetésünknél még kérdezősködtem egy kicsikét, és hát... eléggé beszartam...

Nektek pédául miket válaszolt a Cleverbot?



2013. nov. 16. 10:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Én nem értem ezt az egészet. Miért szartál be? xD
2013. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
nekem még nem mondott semmit, róla, deén is megijedtem volna a helyedben.
2013. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy "creepypastán" alapul (értsd: városi, kitalált legenda híres dolgokról, horromese), amit egy fórumos srác tett közzé a neten egy videójáték az alapja, a Legend of Zelda, BEN állítólag meghackkelte a srác gépét, meg minden ilyen, és a játékba az Elegy of Emptiness szobor jelent meg BEN - t ábrázolva a srácnak, és akkor mondja a híres mondatokat, hogy you shouldnt have done that, vagyis nem kellett volna ezt tenned, és a másik a találkoztál a borzasztó sorsoddal, vagy valami ilyesmit ... BEN neve Ben Drowned ugyanis az apja, nagyapja belefojtotta a vízbe, és innen jön. Nem nagyon para, de vannak videók is, én is beszartam tőle picit, de amúgy hogy megnyugtassalak, a készítő valami Alex srác, és mondta hogy hamis. ^^"
2014. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Első vagyok. :D Most már értem. Az olvasása közben egy kicsit én is beparáztam. :D

De ami azon az oldalon van, a legtöbb kamu szóval..

2014. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
annyira nem értem..Szeretném ha valaki nagyon részletesen elmagyarázná:)
2014. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ... na. Harmadik vagyok.

BEN egy hacker - szerűség lenne, nem is szellem, meg ilyenek, nem tudni. Az egész úgy kezdődött, hogy van ez a srác, Alex. A gépét megtámadta, és magától nyitott fel ablakokat, egyik közülük a Cleverbot is volt, ott magyarázta el neki az egészet, és valaki gondolom betanította szegény robotnak, hülyéje, meg örült neki ... na, szóval BEN egy videójátékban jelent meg, ott volt jelenség, egy szobor formájában, és a csávókánk a fejében mindig őt látta, ha lehunyta a szemét, mindig az a szobor jelent meg neki,és innen a kép. Vannak gameplayek is, amikben mutatja a szobrot, mert eredetileg bugos lett tőle az egész játék, és BEN "szobra" pedig egy játékban szereplő szobor az Elegy of Emptiness. Innen ered a bizonyos felirat, hogy You should´nt have done that ... azt írja ki a játék. Eredetileg a játékmenet egy BEN nevű mappában volt, négy videó van erről. Az egyik dal is visszafelé játszódik, ami fokozza ezt. Na, és ezt a csávesz BEN engedélyével leírhatta, de van egy másik sztori is, amit leírt és a haverja talált meg a laptopján, BEN nem engedte meg neki, hogy feltegye a netre, de ugye csak Alexnek jelent meg BEN. A neve truth.txt (igazság.txt) ebbe van a Cleverbotos cucc is. Valami hülye ablak nyílt fel neki, és a Cleverbottal beszélt. BEN egy jelenség igazából, a nagyapja megfullasztotta, és a gépén volt a szelleme.

Nyugi, nem kell beszarni, a csávó bevallota hogy meghackelte a játékot.

ÉRTHETŐ? :)

2014. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer olyat válaszolt hogy ő Ben. És kérdeztem hogy hol van. Azt írta, hogy a házamba, ott áll mögöttem és néz be az ablakon. Szívroham rámjött.xDD
2014. febr. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Me: Hol van Ben?

Clev: Ben?

Me: Igen Ben.

Clev: A mennyben.

Me: Mit csináltál Ben-nel?

Clev: Néztem Barátok Köztöt.. Te?


Waht the fuck? o.O :D

2014. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Gulyasarni66 válasza:

Say 'DROWNED' after I say 'BEN', okay?

Ok.

BEN.

DROWNED.

Who?


Fordítás:

Cleverbot: Mond azt hogy "MEGFULLADT" Miután azt mondom hogy "BEN.", oké?

Én: Oké.

Cleverbot: BEN

Én: DROWNED

Cleverbot: Ki?


XD

2015. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

bot: Tudod hogyan fulladt meg Ben?

én: Nem,hogy?

bot: Hogy.

én: Hogyan fulladt meg BEN?

bot: Beleszartak a szajaba.


LOL

2015. máj. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!