Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anna Kirschner fotóstúdióról...

Anna Kirschner fotóstúdióról van valakinek tapasztalata? tetszene amit csinálnak, de nem adnak meg telefonos elérhetőséget, nem gyanús ez? (bejelentkezéshez sem)

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj nekik és kérd tőlük ugyanezt, de tényleg picit fura, azért egy mobilszámot adhatnának, különösen, hogy itt azért egy prémium stúdióról van szó.

A jelzett árakon azért a legtöbb stúdió már vállalja ugyanezeket a csomagokat, akiknek van mobilszáma is :-). Nem akarlak lebeszélni, de alaposan nézd át a képeiket, nekem elég vegyes, amit mutatnak, láthatóan azok a jó képeik, ahol a modell is eszméletlen jól nézett ki eredetileg is (bár a kérdésed nem erre vonatkozott, úgyhogy nem is akarok nagyon beleszólni).

2013. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Írtam nekik facebookon, - ott is gyanús, hogy ismerősnek jelölés után sem látom az ő ismerőseiket, hogy bárkit meg tudjak esetleg kérdezni, szóval semmilyen használható/megkérdezhető referencia nem érhető el.

A válaszuk amúgy az volt, hogy FOTÓZNAK, ezért nem érnek rá felvenni a telefont...azt ugye, aminek meg sem adták a számát...amúgy neten kutakodva: 2009-ben is ezek a fotók voltak a weblapjukon, tehát nem tűnik komolynak...

2013. nov. 20. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, van egyébként pár szép képük, de van pár nagyon gyenge is. Megpróbálhatsz egy fotózás előtti pár perces személyes találkozást is kérni, ha ettől elzárkóznak, akkor annyi, azért ez egy prémium szolgáltatás, ennek megfelelően kell bánni az ügyféllel.

Fotózás közben egyébként én sem mindig veszem fel a telefont, de erre való a hívószám kijelzés, vissza lehet hívni az ügyfelet.

Igazából én (és a normálisabbak) nagyon körüludvarolják a modellt, ma a fotózás terén kínálati piac van, mindent meg kell tennünk, hogy a modell elégedett és boldog legyen, a fotózás közben és után is, ez legyen élete egyik legjobb élménye. Neked úgy kell érezned, hogy Te vagy a hercegnő. Ha ezt nem kapod meg, keress olyan helyet, ahol ez megvan.

2013. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 Fotós vagy? merre dolgozol?
2013. nov. 24. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!