Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nőhetek legalább 10-15 cm-t?

Nőhetek legalább 10-15 cm-t?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, de nagyon kicsi. Alig érem el a 160-161 cm-t. Zavar, hogy emiatt cikiznek mások (a magasok), és amúgy sem szeretek ilyen kicsi lenni.


Van valami mód, amivel pár hónap alatt nőhetek legalább 10 cm-t? Minimum a 170 cm-t el szeretném érni, mert az már átlagnak számít. 8-os vagyok (évvesztes), és nem szeretnék törpén kerülni a középiskolába, mert akkor ott is kiröhögnek majd.


Étkezés, nyújtás, sport... mi segíthet?

Igen, tudom, hogy főleg a génektől függ, de mivel apum csak 165 cm, anyum pedig annál 1-2 cm-vel kisebb.. Csak nagybáttyámék magasak és azoknak a szülei, az említettek mind 185 cm fölött vannak, még unokatesómék is.


Léccives, mondjatok módszereket, amikkel nőhetek!!


Mellesleg igaz , hogy ha heti 4-5 csomag sütőport elfogyasztunk vízbe keverni, az serkenti a növekedést ? Válaszoljatok lécci, köszönöm!


15/F



2013. nov. 18. 18:36
 1/3 anonim válasza:

Sajnos ilyen módszerekkel nem mész semmire.

A növekedést az agyalapi mirigy szabályozza, amire nem hiszem hogy mesterségesen lehetne hatni.

2013. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi módszerrel nem nőhetek? :// Aki tud valamit, írjon !
2013. nov. 18. 19:37
 3/3 anonim válasza:
Én pl. 16-17 éves koromban kezdtem el nyúlni, úgyhogy egyelőre még ne foss be.
2013. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!