Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell az államnak támogat...

Miért kell az államnak támogatni az ilyen embereket?

Figyelt kérdés

Közvetlen közelemben, nem is egy ilyen van.

Vagyis nagyon jól tudom a pénzbeosztásukat.

Az egyik, az apuka neveli a 13 éves lányát, évek óta nem dolgozik, adócsalás, mások kihasználása, köztük én. Mindenféle támogatást kapnak, ingyen ebéd,... az emberek ruházták őket, adtak amit csak lehetett. Közben nem egy milliós motor, motorostalálkozók, lovak, lovaglások, éttermi kajálda, mozi, 100 km-re, strand, koncert, szinte mindennapos kocsma, inyenc kaják, .. Persze van amikor kenyérre sem telik, mert nincs beosztás. Most augusztusban nem lettek a számlák kifizetve, mert kirándulás, szórakozás volt. Szóval a kis csaj már annyit szórakozott, mint csomó ember egész életében. Kapnak gyermekvédelmi támogatást vagy mit, kapnak csomagokat mikor a rászorultak nak osztanak,....

Többször kért kölcsönt, meg persze adtam amennyit csak tudtam, sokat... Most mondtam megszorultam, sz.rik a fejemre.

A másik család megint nagyon közeli, a nászasszonyomék.

Menyem havi 100eft-os hitellel jött el

Lakást, kocsit,.... kaptak tőlem. Mikor mondtam vége, mert legyen már egy kis tartalék nekem, sosem lehet tudni, egy beteg gyermekkel élek.

Nászéknál nem nagyon dolgoztak, volt amikor csak az apa. Most szinte mindenki. Elég sok pénz bemegy, mi az első a két fiú fizetés után rögtön tetoválás, ilyen, olyan.....

Közben a gáz ki van kötve. A víz is ki volt tavaly, ők 30%-át, az önkormányzat fizette ki a többit. Mindenki kövér, a rengeteg kaja, nyalitól....

Fiam nem nagyon beszél, mert tudja felhúzom magam, mert nekem kell őket támogatnom, és most már odaértem, hogy napokon keresztül vajas kenyeret eszem.

Erre tegnap elszólta magát a fiam, hogy miért volt nekik brokkoli. Menyem telefonált az anyjának, (tőlem már nem mertek, mert már annyit kaptak, meg kértek) hogy nincs pénzük, de ennivaló sincs, küldjön már nekik valami kaját. Drága kis okos nászasszony beküldött egy kosár chipszet, meg brokkolit.

Na ők is kaptak mindenféle támogatást az iskolára,....

Én meg szedem a gyógyszert észnélkül, mert már elegem van.

Erre nagyon kitalálhatnának valamit.(((

Miért kell az ilyeneket támogatni?


2013. nov. 18. 20:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!