Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a használt, de...

Mit csináljak a használt, de még használható ruháimmal?

Figyelt kérdés

félre értés ne essék, én sem vagyok gazdag, viszont évek óta tervezem, hogy a nem használt ruháimtól megszabadulok. Nagyon nehezen megy a dolog, mindegyikkel van valami amiért nem... viszont évek óta nem hordtam őket. Pluszba sokmindenkitől kapok már kinőtt ruháit, amiket már kb nem tudok hova pakolni ezektől.

Kidobni nem szeretném őket, hiszen hordhatók. sok meleg pulcsi is van.

Szegeden élek, erre sok a hajléktalan, lehet nekik valahogy segíteni? A kuka mellé nem akarom kitenni,mert csak szétrángatnák... :S

Van ilyen használtruha bedobó " konténer " de elég messze innen, és sok ruháról lenne szó, gyalog nehézkes lenne elvinni odáig. Valami ötlet?



2013. nov. 19. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Jótékonysági bálon, vagy valami hasonlón ahol van tombola fölajánlod nyereménynek. Vagy beadod turkálóba.
2013. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 r-chee96 ***** válasza:
huzd fel:DDD
2013. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!