Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Windows 7 ultimate vagy a...

Steven26 kérdése:

Windows 7 ultimate vagy a professional a jobb? Nem tudom mék lehet a jobb játékok haználatára mék a gyorsabb

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Játékok használatára mindegy melyiket akarod, nem ezekben különböznek.
2013. nov. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked egy Home is bőven elég. Meg a játékoknak is.
2013. nov. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tök mindegy.

Amúgy mi az a "mék"?

2013. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 2xSü ***** válasza:

Az egyes Windows 7 változatok közötti különbségek:


[link]


Alapvetően felesleges telepíteni olyan dolgokat, amelyeket aztán nem használsz. Egyrészt több futó szolgáltatás lesz, ami minimális mértékben, de lassítja a gépet, illetve foglalja a memóriát. De leginkább az a gond vele, hogy foglalja a merevlemezt, a Windows mappád lesz csak nagyobb tőle.


Ha nem használsz BitLockert és nem akarod a Windows kezelőfelületét különböző nyelveken használni, akkor Professional. De #2-vel értek egyet. Neked még professional sem kellene, elég lenne egy Home Premium.

2013. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a jatekoknak nem az szamit hogy melyik windows 7 van rajta.legyen benne egy jo processor pl.intel core i3 vagy i5 de a legjobb i7.legyen egy jo videokartya.jatekra az amd is jo es a nvidia is.(nekem amd r5 van)
2016. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ja es a belseje a szamitogepnek dologon kivul maradj a windows 7-nel mert a tobbi nem minden jatekot tamogat.de szerintem a windows 7 ultimate a jobb
2016. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!