Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » új honfoglaló, játék élő...

Krall Emi kérdése:

új honfoglaló, játék élő emberekkel?

Figyelt kérdés

tegnap csináltam az új honfoglalóra egy új profilt magamnak, elkezdtem vele játszani, az első lejátszott menet után azt írta ki hogy mostantól játszhatok külömböző megyékben lévő emberekkel.

de mégis ahányszor elindítom a játékot, egyből robotokat ad be nekem játékos társaknak.

hogy tudok élő emberekkel vagy esetleg barátokkal játszani? ill. kiválasztani hogy hosszúhadjárat legyen vagy villám?


2013. nov. 20. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam én is, kb 5 meccs után meguntam.


Hogy a francba lehet visszaszerezni a régi funkciókat, mint más emberek ellen játszani, esetleg EU térkép M.o. térkép helyett?

Erre gondolom kicsi az esély, de a grafikát vissza lehetne valahogy állítani? A régi ezerszer szebb volt.

2013. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a Honfoglaló szerkeztői közölték a Facebook oldalukon, hogy a régi honfoglaló, semmilyen formában nem lesz elérhető már. :/
2013. nov. 20. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem láttam azt az írást, nincs indoklás? Ez teljesen nonszensz, egy tök népszerű játék volt, biztos egy csomó bevételt hozott.
2013. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is a régit szerettem.

Amióta az új van, azóta hanyagolom.

2013. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!