Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit cselekedjek ha egy osztájt...

Mit cselekedjek ha egy osztájtársam állandóan beszólogat és a haverja is elkezdenek idegesíteni? Mert az nem segít ha nem foglalkozom vele de az sem ha visszaszólok és már nagyon nem bírom. valaki adjon tanácsot!

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 16:51
 1/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:

A teória szerint bátran a szemükbe nézve meg kellene nekik mondani, hogy nem esik neked jól, amit veled csinálnak. Hogy nem vicces, és téged nagyon zavar. Megkéred őket, hogy hagyják abba.

Innentól két eset van. Ha nem válik be, akkor kitalálsz valami olyan választ, amit minden egyes alkalommal, mindig ugyanazzal a hangsúllyal ismételgetsz nekik, amúgy reflexesen, mint mikor egy legyet elhajtasz, anélkül, hogy haragudnál a légyre. Igen, neked kell változni, mert csak arra lehetsz hatással, amit te csinálsz. Rájuk nem. Gondolkozz, hogy haragudtál-e már a napra, hogy a szemedbe sütött, vagy az esőre, hogy esett. Ugyanígy kell a hülyéket elviselni, még felnőtt korodban is. Soha nem leszel tőlük elég messze.

Ha akarod, hogy szöveget is mondjak, akkor írj egy privátot nekem, ahol elmondod, hogy miket mondanak neked, és segítek valamit kitalálni arra. Ha titok, akkor gondolkozz magad.

2013. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsod!!:))
2013. nov. 22. 17:03
 3/5 anonim válasza:
Én voltam így csak én 2 évig tudomást sem vettem róla.Utána a Csaj szeme elé álltam és megmondtam neki h nagyon idegesít már amit művel és leszállhatna rólam,és h most már kicsi mást is idegesíthetne és magam sem hittem de bevált.Te is állj elé tök nyugodtan és mond meg mi a szitu veszteni nem vesztesz semmit.
2013. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazából engem fiúk idegesítenek de olyan idióta dumákkal,hogy szembe röhögöm őket de ezután bekeményítenek és az a rossz ,hogy mindenki előtt,de köszi szépen innentől akkor alkalmazni fogom a legyes ügyet :D
2013. nov. 22. 17:07
 5/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ha. A fiúknak az a dolguk. (fiam is van) Szegények, ilyenkor még elég idegesítőek, de meglátod, húszéves koruk után aranyat érnek. :)

Ügyes legyél. És maradj mindig úrinő. :)

2013. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!