Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy betegségem. Magyarán...

Van egy betegségem. Magyarán nemsokára megfogok halni. Viszont vannak dolgok amiket még sosem próbálta. Ti mit tennétek meg? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 19:27
 1/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Lógnék azzal, akit szeretek.
2013. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én cserélnék veled.

Amúgy kipróbálnám azt amit még nem, ha tényleg ki akarnám próbálni. Akit szeretek, elmondanám neki, vagy még inkább éreztetném vele, és ha megy természetesen, elhitetném vele hogy nem vagyok szomorú amiatt, hogy meg fogok halni. Próbálnám magam úgy érezni, hogy hálás vagyok azért, hogy eddig is élhettem.

Én konkrétan lehet, hogy elköltöznék itthonról, mert már elvileg tudnék munkát találni és próbálnék minél többet emberek között lenni és jól érezni magam másokkal úgy, hogy nekik ne legyen tudomásuk az állapotomról.

Vagy nem tudom. Jó kérdés.

2013. nov. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, nézd meg ezt a videót, hátha ösztönöz:

http://www.youtube.com/watch?v=9NjKgV65fpo


van belőle több is:

http://www.youtube.com/user/soulpancake/videos?sort=p&flow=g..

"my last day"-es videók.


- Leírnám egy papírra, hogy ki mért fontos nekem az életben. Ezeket egy nappal később felolvasnám az illetőnek.

- Leírnám a legádázabb ellenségeimet miért utálom, és mi rosszat tettek.

- Magamba szállnék, hogy kit bántottam meg, és azt hogy tehetném jóvá.

- Elmennék kalandparkba haverokkal, amíg fizikailag képes vagyok rá.

- Táncházba járnék, hogy vidám pillanataim legyenek.

- Kirándulnék

- Koncertre járnék

- Verses estre mennék

- Megosztanám mással az élményeimet

- Meglátogatnám a távol élő rokonaimat

- Naplót vezetnék, mert ezeket mindig izgalmas valakinek visszaolvasni

- Kipróbálnám magam olyan munkahelyeken, amik mindig is vonzottak, de az alacsony fizetés miatt inkább nem továbbléptem rajtuk. (Áru feltöltő, ács, külső burkoló, asztalos, szoba festő, (a tanárt nem, mert a diákokat megutáltam 1 év tanítás után), stb...), művészeti ágak

2013. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Elmondtam a srácnak hogy tetszik és kiderült hogy énis neki... most járunk csak az a rossz h nem sokáig... mindketten kivagyunk borulva :c
2013. nov. 23. 15:09
 5/7 anonim válasza:
Próbáljátok addig élvezni a dolgot amig lehet és én mindent kipróbáknék a helyedbe.Hverokkal lógnék,kirándulnék és szereznék uj barátokat stb.
2013. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a kérdező már nincs itt! RIP
2014. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
miért nincs itt??? miért fogsz meghalni élsz még b meg??? élsz még????
2014. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!