Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi köze van egymáshoz Miyavina...

Mi köze van egymáshoz Miyavinak és LM. C Mayájához? Angolul találtam oldalakat, de sajnos pont az hogy nem tudok angolul >< Tehát valaki lefordítaná nekem, vagy elmondaná?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 13:28
 1/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Miyavi az énekesnő, az utóbbi pedig gitáros az előző együttesében.
2013. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miyavi-aki egy férfi énekes- normál banddában kezdett gitárosként aztán kivált,hogy szóló énekes legyen.Maya az első háttérbandájában gitározott mielőtt összeállt volna Aiji-val és összehozták az LM.C-t. :)
2013. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi! :D
2013. nov. 23. 19:07
 4/4 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy Miyavi segítségével jött létre az LM.C, meg amiket előttem is írtatok... de néhány videóból arra lehet következtetni, hogy volt köztük valami, ami több mint munka vagy barátság..
2014. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!