Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tatai Eötvös Gimi kollégiuma...

A Tatai Eötvös Gimi kollégiuma milyen?

Figyelt kérdés
nagyon messze van a sulitól? nem túl szigorú? milyen a közösség? és nektek nem kevés a napi háromszori étkezés? ja és még annyi hogy az Eötvös nagyon nehéz?

2013. nov. 24. 16:30
 1/1 anonim válasza:

A régi kolesz, ami a suli mellett van életveszélyessé vált pár évvel ezelőtt, szóval mi az új koleszban vagyunk, ami a tó másik oldalán van. De nem vészes. Egy laza 30 perc sétálva. De persze busszal is lehet menni, úgy kb 10 perc az út. Van külön koliból induló sulibusz is, ami a lehető legközelebb visz a sulihoz.

A kolesz nagyon laza, volt már nem egyszer hogy átosontak egymáshoz lányok-fiúk. Pedig van kamera a folyosón, de nem figyelik annyira. Nevelők segítőkészek és ápolgatják a lelked ha kell. :)

Eleinte nem szerettem a kaját, viszont most nyáron már hiányolom. Szerintem egyre jobb. Én csak reggelit és ebédet fizetek, mert úgy olcsóbban kijön, vacsira meg általában zabpelyhet/gyümölcsöt veszek. Nem olyan nagy az éhezés, főleg hogy vannak automaták + közel van a kisbolt.

Évről évre nehezebb, de megfelelő hozzáállással és szorgalommal gyerekjátek lesz. Most első évemben én kitűnő voltam. Remélem kolis leszel, szívesen segítenék a továbbiakban! :)

Üdv.: Somogyi Ildikó

2014. aug. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!