Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem esem teherbe?

Miért nem esem teherbe?

Figyelt kérdés
7 éve együtt vagyunk a párommal. Én 23 Ő 29 éves. Soha nem védekeztünk, de oda figyeltünk, hogy peteéréskor ne élvezzen belém. 2 éve már erre sem figyelünk, mert babát szeretnénk, de nem próbálkoztunk "teljes erő bedobással". 4 hónapja számolom a peteérést, hőmérőzöm és szedek folsavat is és sajnos mindig meg jön. :( Tanácsot szeretnék kérni, kinek, hogy sikerült össze hozni a babát. Én már voltam orvosnál, kettőnél is és minden rendben. És ha nem velem van baj, mi a teendője a páromnak? Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. nov. 25. 18:26
 1/1 kloetta válasza:

Szia!

Nálunk azzal kezdte a doki, mikor mondtam, hogy babatervezésben vagyunk, hogy nekem minden peteéréskor mennem kellett hozzá, lássa hogy mekkorák, a páromnak meg el kellett mennie egy sperma vizsgálatra. Ha ez a kettő rendben már csak ügyesen kell időzíteni elméletben.

Nekünk kb fél év volt, a na most kezdjünk hozzától - doki által felügyelve - a megfoganásáig.

A spermavizsgálathoz nem kell beutaló, legalábbis Szegeden nem kellett.

Válassz ki egy dokit és beszéld meg vele hogy aktívan ráálltok a babaprojektre, biztos mindent elmond és megtesz majd.

Sok sikert! - 22 hkm

2013. nov. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!