Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Karácsonyi húzás volt a...

Karácsonyi húzás volt a suliban és egy nagy bagós gyereket húztam . Arra gondoltam hogy poénból egy óriási nikotintapaszt vennék neki de sehol sem találok. Meg tudnád mondani hol tudnék ilyet venni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
gyógyszertár, de ott már biztos nézted..vagy esetleg még dm :)
2013. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kirke válasza:
Hát szerintem egy szipkának, vagy valami cigarettakelléknek jobban örülne, vannak nagyobb dohányüzletek, ahol már 1000 körül egész jókat lehet kapni, vagy esetleg, ha vennél neki szivarkát, olyan csinos kis fémdobozban vannak, dohánylevélbe csomagolva, illatosított dohányok, ha nagy bagós ilyesminek jobban örül, a nikotintapasszal nem tud mit kezdeni. Vagy egy poénos vagy szép hamutartót, attól függ, milyen a stílusa.
2013. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!