Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy dolgoznak a buszsofőrök? : )

Hogy dolgoznak a buszsofőrök? : )

Figyelt kérdés

Pécsen nagyon megtetszett egy buszsofőr, amióta láttam, nem megy ki a fejemből :$

Hogy dolgoznak ők? Hetente változik, hogy délelőttös, délutános, éjszakás? Vagy hogy? És minden járatot vezetnek, vagy csak az adott környéken?

Légyszi CSAK normális válaszokat :)


2013. nov. 30. 20:02
 1/1 anonim válasza:
Annak idején ifjonti koromban én is bele voltam habarodva egybe. Kifigyeltem nagyjából, hogy dolgoznak, általában 2 sofőrhöz tartozik egy busz,van aki 3-4 napot lehúz egy héten, hajnaltól kb. este 6-ig, de akár este 10-ig is, aztán 2-3 nap pihenőnap. Van, hogy csak éjszakás, tehát délután kb. 5-6 körül beáll és megy este 10-ig.Van olyan sofőr is aki csak "beugró", csak helyettesíteni láttam. Ha nem látod jó ideig, gyanús, hogy nem "saját" busza. Ha viszont állandó, akkor előbb utóbb megint úgy esik a "forduló", hogy láthatod.
2013. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!