Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A párommnak az előbb rémálma...

A párommnak az előbb rémálma volt. Mit tehetnék, hogy megnyugodjon?

Figyelt kérdés

Párom anyukája augusztusban halt meg, párom mostanában egyre többször álmodik vele.

Kb egy órája a párom elaludt én pedig leültem a gép elé, egyszer csak a párom elkezdett álmában sírni és kiabálni. Nagy nehezen sikerült felkeltenem, de azóta nem mer visszaaludni és még mindig sír. Mit tehetnék?


2013. nov. 30. 21:39
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
100%

Minél jobban azt mondja ,hogy nem annál nagyobb szüksége van a támogatásodra!!


Ha elutasít is ülj mellette! Ne a ... net előtt!!

2013. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

ez a kérdező ugyanez a kérdező: felismerni a hergelő, lapos fantáziátlan stílusa, égett kamuszaga:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

"kedves" utolsó válaszoló! Nem én tettem fel a kérdést már csak azért sem mivel én nő vagyok! Szóval ne fantáziálgass!!


Adjak neki nyugtatót, hogy elaludjon?

Most mellette fekszem az ágyban és telefonról netezem, de semmit sem javúlt a helyzet.

2013. nov. 30. 22:06
 14/30 anonim ***** válasza:
66%

JavÚlt? Azt nem is fog, max javulni.


Amúgy ha együtt éreznél vele, az sokat segítene. Valószínű, nagyon megveted és lenézed őt. Te egy szörnyű, gonosz némber vagy!!!!!!!!!!!

2013. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Hú, micsoda törődés, mellette netezel. Tedd el a telefont, öleld át, maradj csendben és ennyi. Majd idővel megnyugszik és elalszik.

Legközelebb meg ne ébreszd fel, ha rémálma van. Jó eséllyel átalussza az ember az ilyesmit, és nem is emlékszik rá. De ha közben magától felébred, pláne ha felébresztik, akkor az kb. örökre az agyába ég.

2013. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
lehet azért sir mert ilyen "társa" van. zavar a gyikolásban? rugd fejbe.
2013. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Kamu provokatív kérdés! Húzz pizsit kicsikém, késő van, hétvége van ki kell pihenni a sulit!


7-esnek egy nagy zöldpacsi!

2013. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Esetleg ne feküdjek le vele? Komolyan nem tudom mit tegyek.
2013. nov. 30. 22:13
 19/30 anonim ***** válasza:
Annyi érzés sem szorult beléd, mint egy fakanálba.
2013. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:

Mondjuk beszélgethetnél vele...? Öleld át, nyugtasd meg, éreztesd, hogy vele vagy.

Jézusom...

2013. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!