Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy gyereknek...

Miért olyan nagy gyereknek érzi magát sok ember, ha eldob egy petárdát?

Figyelt kérdés

Este kint az utcán beszélgettem a barátnőmmel és csak annyit láttam,hogy a túloldalon egy 20 éves körüli srác egy tüzet dob el és utána durran egy nagyot,eldobott egy petárdát,és utána olyan vagány módjára ment.

Ha valaki petárdát dob el,attól miért érzi magát vagányabbnak,mert szerintem a vagányság és a petárda használata két külön dolog?



2013. nov. 30. 21:45
1 2
 1/15 II.Dartheon ***** válasza:
0%
MErt idióta szegény, és azt hiszi az alacsony értelmi képességú agyával hogy az milyen menő dolog.. :D
2013. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel kompenzálja hogy van valami vékony rövid izé a kezében, amit ha izgalomba hoz, meg tud vele ijeszteni másokat! xD

Azt hozzá sem teszem, hogy hova dugnám fel neki, és gyújtanám meg!

2013. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 vyrob ***** válasza:
70%
a két hozászolónak üzenném hagyatok már magatokat én is petárdázom mégsem érzem magam vagánynak .amugymeg mit zavarja a kérdés irót hogy eldobott valaki egy petárdát ez nem ilyesztgetés .akkor lenne az hogyha elé vágta volna. számitott rá látta hogy eldobta tudta mi lessz ez mitől ijesztgetés ? én sem ilyeszgetésre használom szorakozás számomra :)
2013. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 vyrob ***** válasza:
100%
engem meg az tud nagyon iritálni hogy szilveszterkor .kábé 50 méterre volt tőlem egy csávó dobáltam a petárdát és rám orditott hogy ne csináljam én meg szépen megmondtam neki figyelj öreg nehogymár ez a vacak tücsök cigi nagyságu szar miatt hisztizzél amikor a kerületben olyan rakétákat löttek hogy remegtek az ablakok és az legális ráldásul .utálom az ilyen kötekedőket. persze ahoz nem volt bátorsága hogy egy banda elé menjen pampogni akik kulturálatlan modon dobálták mert egyszerű egy gyengébbel kötekedni aki egyedűl van hát igen :(
2013. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

Jó buli valóban? Az neked, meg hasonló felfogású haverjaidnak, hogy az összes kutya, meg más háziállat teljesen megrémül? Ez, ez olyan észvesztő örömmel tudja eltölteni kicsiny szíved? Mert valóban rohadt nagy élmény az, hogy durran valami a betonon! A tüzijáték az legalább látványos.

Akkor menj el katonának, ott még válaszolnak is rá, ha elkezdesz durrogtatni!

Nem egy ilyen kis utcai harcos lett ám már elverve ne félj!

2013. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 vyrob ***** válasza:
70%
hagyad már magad öreg mit szövegelsz itt vagy kötekedsz hát nulla a mondanivalód .kutyák persze csak a petárdától félnek ? mert a tüzijátéktol nem ugye ? egy villámtól összekakilják magukat és nehogymár ne lehessen szilveszterkor petárdázni ráldásul nem dobom senki elé kulturáltan használom dunapart nagy rét mit zavar téged hogy alig van ott ember és igen én szeretem a petit várlak most szólok egyedűl leszek de persze egy bandához már nem mernél odamenni vagy megverni őket mert te járnál rosszabbul . és nektek kutyásoknak mindent lehet ? tele van tojva az összes játszótér park utca terek miért nemgondol a kedves gazda a pici gyerekek egésségére .vagy hogy mi is utáljuk amikor hajnalban marakodnak a dögök merthogy mindenkinek kutya kell .aki panelban kutyát tart ő maga az állatkinzó nem a petárdázok ez tény :)
2013. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 vyrob ***** válasza:
100%
ja és mégvalami én ismerek egy csomó kutyást a dunaparton mindegyikkel jóban vagyok mikor találkozunk beszélgetünk mindig szólok nekik hogy lőni fogok párat megköszönik és arrébmennek és utána lövöm .13 kutyás akit ismerek mondják én vagyok a legrendesebb petárdázó mikor jövök mindig tudják mi a szándékom békés beszélgetés és csak akkor lövök ha védőtávolságba mentek a kutyával semmi gond nincs belőle nem vagyok az aki csak oda vágja eléd :) igen szeretem de akkor már mi értelme a szilveszteri dudának az is csak jó hangos és masokat zavar nem igaz :)
2013. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Kezdjük ott, hogy nem panelban élek, hanem kertes házban! A kutyák ha elhiszed ha nem, de a vihart megérzik, és tudják, hogy villámlani fog és dörögni! Viszont amikor az utcán flangáló 3 jégertől saját magát atyaúristennek képzelő srácok az őket megugató kutyának odadobnak 2-3 ilyen szart, akkor azt mivel magyarázod?

Mi a különbség a tüzijáték és petárda közt?- nem mindegy, hogy a szétrepülő repeszek esetleg megvakítják, valamint a közvetlen közelében történő robbanás súlyosan károsítja akár a hallását!

Csak szólok, egy kutyának az a dolga, hogy az általa őrzött házba ne menjen be senki, csak az ott lakók, ezért ugat! Mert azért aki azzal nincs tisztában, hogy egy Rottweiler miért ugat meg a sötétben részeg idegeneket, az hülye!

Természetesen tisztelet a kivételnek, és azoknak akik normális körülmények között használják!

2013. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 vyrob ***** válasza:
100%
ez igy oké köszönöm a választ .igen neki aki kutyákat dobálnak feldugni a segükbe sajnos több paraszt petárdázó van mint rendes mint én ezt meg értem hogy ezek után ilyen véleménnyel vannak rólunk :)
2013. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A végére akkor csak egyetértünk abban, hogy mindennek meg van a helye, ahol nem zavar másokat! Jó lenne, ha mindenki így állna hozzá a dolgokhoz! :)
2013. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!