Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Www. Grando.hu/e-health-elektr...

Nagy Pávián kérdése:

Www. Grando.hu/e-health-elektromos-cigaretta-keszlet-1551526473?

Figyelt kérdés
ez az e-cigi mennyire adná vissza a cigizés élményét? mekkora lenne kb a füstje? és amiért ilyen olcsó gondolom nem a legjobb...szóval ha napi 1-2 patront szívok el vele akkor meddig lenne működőképes? kell takarítani ezeket?

#dohányzás #szenvedély #e-cigi-elektromos-cigaretta-nikotin
2013. dec. 2. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:

NEHOGY MEGVEDD!!!

Egy ramaty felesleges pénzkidobás, emiatt nem érti senki sem az elektromos cigizőket.

Ez már sokkal jobb de így is a legalapabb:

[link]


A belinkelt termékről:

Nem olyan mint cigizni, nekem ez az élmény sokkal jobban bejön mint a sima cigi! Kb akkor füstje van mint egy vizipipának. Tölteni kell, kb 1000 Ft/10 mili, erős dohányos voltam (20 szál/nap az is töltött cigi) kb 5 nap alatt megy el a 10 mililiter. Heti egyszer ajánlatos takarítani.


Nem rég vagyok aktív Ecigis, az első hónap tapasztaltait összefoglaltam egy 4-5 oldalos cikkbe, ha érdekel akkor belinkelem.

2013. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
természetesen érdekel..én nem vagyok olyan erős dohányos...napi 6-10 szál között...de az a kialakulóban lévő dohányos vagyok...és mégegyszer..igen érdekel szóval kérlek linkeld
2013. dec. 2. 21:34
 3/10 A kérdező kommentje:
de amúgy nem lehetne megoldani,hogy cigi formájú e-cigit vegyek ami ugyebár visszaadja azt ami 1 dohányosnak kell...max 7000 ft-t szánnék rá...de többet is likelhetsz ha tudsz kérlek !
2013. dec. 2. 21:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez az egy hónapos tapasztalatom (az én ecigim, ami néha néha előfordul az írásban, picit komolyabb mint amit fent ajánlottam neked, de funkcióban nincs (sok) különbség a kettő között):

[link]


A cigi formájú az gagyi, nincs íze, 1-2 hétnél tovább nem tart (mármint maga a test, elromlik), olyan mintha egy eldugult tollat szívnál, aki picit is ért hozzá az nem ajánlja.


Az első kommentembe linkelt oldalon nyugodt nézelődjél, voltam már a te a cipődben, tudom hogy nem sok mindent fogsz érteni, de nyugodtan kérdezz, ha nem azonnal, de válaszolni fogok. A fent linkelt ecigi tökéletesen ki fogja elégíteni a vágyadat. <-- ilyet nem mondhatok, mindenki máshogy áll hozzá a témához én már vágytam rá, hogy átálljak és nem bántam meg!

2013. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó volt olvasni az írásodat...nem gondolkodtál rajta,hogy ilyennel foglalkozz?:D amúgy meg szemmel tartom amiket írtál és így fogok terméket választani,köszönöm! ui.: azért késöbb még lehet jelentkezek 1-2 potya kérdéssel és remélem tudsz akkor is segíteni :D
2013. dec. 2. 22:17
 6/10 A kérdező kommentje:
meg még annyit fűznék hozzá csak így,hogy én is így vagyok..mint te...étkezés,1 jó sör mellé-után egy jó cigi mindig jól jön :D
2013. dec. 2. 22:27
 7/10 A kérdező kommentje:
az a gond,hogy nekem kizárólag is cigi alakú kellene...de ami bírja a strapát...tudnál ilyet linkelni? akármennyibe is kerül...légyszi:)
2013. dec. 3. 16:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Cigi alakút biztos, hogy nem mivel:

- Nem lesz nagy teljesítménye (a méretéből adódóan egy nap többször le fog merülni)

- azok a patronok gagyik (egyik ismerősöm mesélte, hogy vannak olyanok amik félig vannak töltve, hibásak)

- az előzőpontban leírt ismerősömnek csak azért van, hogy megmutassa és ezzel biztasson hogy ne vegyen olyat senki sem

- nem lehet utána járni mi is van a patronba

- nincs (normális) füst hatása

- egy apró lyukon keresztül lehet csak szívni, az ember homloka behorpad


Ha cigi alakút akarsz venni olyan mintha mobil telefon helyett walkie talkie-t vennél.

Miért fontos a cigi alakúság?

2013. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Körbekérdezgettem egy fórumon, ezt ajánlják:

[link]

2013. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Juditta_56 válasza:

Javaslom MINDEN e-cigisnek, hogy csatlakozzon az alábbi fórumok valamelyikéhez – vagy mindegyikhez -,

akár kezdőként útmutatást szeretne (szívesen segítenek bármelyik linken),

akár informálódna az elektromos cigarettával kapcsolatos kutatásokról, tényekről, véleményekről,

vagy segíteni szeretne, hogy elkerülhessük az ecigi ellehetetlenítését.


[link]

(oldal tetején az „Összefoglalót” olvasd el, ajánlott készülékek, patronok, lötyik)

[link]

(itt regisztrálni kell)

[link]

Az e-cigisek egyesülete (Villanypára Egyesület)

Facebook:

[link]

Elektromos cigaretta használók csoportja

[link]

Itt megtalálhatsz minden aktuális infót az e-cigi helyzetéről itthon, Európában és a világban

[link]

Adok-veszek e-cigi

[link]

Ha baj van a készülékkel

2013. dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!