Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában éjszakánként,...

Mostanában éjszakánként, egész éjjel folyton rém álmaim vannak, ezért nem tom kipihenni magam soha, és van hogy össz 11órát vagyok ágyba, hogy ebből mennyi az alvás azt nem tudom, valamit tudok tenni hogy jobban aludjak, és elmúljanak a rém álmok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 11:11
 1/1 anonim válasza:

nem vagyok szakértő de talán segíthetek

- azt mondják az álmok a tudatalattinkat vetítik ki. ha ez igaz akkor te azért álmodsz rosszat mert sokat stresszelsz félsz.

- ha dolgozol nem árt kivenni ha tudsz egy kis szabadnapot otthon egyedül ha suliba jársz akkor ott a hétvége töltsd pihenéssel,kikapcsolódással :)

- ha a rémálmok hetekig nem múlnak és nem bírod már tovább menj el orvoshoz. majd ő eldönti mi tenne most neked jót. :)

2013. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!