Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik de...

Van egy fiú aki tetszik de nemtudom hogy én tetszem e neki mert ő aztmondta hogy a mi osztályonkbol van es már 3-ra rákérdeztem de egyiksem. A többi lent!?

Figyelt kérdés
Azvan hogy van egy fiú aki tetszik mindig oda szokott jönni hozzám szépeket mond, néha mikor ketten vagyunk tisztára cikis helyzetekbe hoz. és mikor vele vagyok biztonságban érzem magam, ha más lánnyal látom, féltékeny leszek. Ha elmegy akkor hiányzik. Facén beszéltünk tegnap és kérdezte kitetszik én meg nem akartom hogy megtudja ezért azt mondtam h nem a sulinól tetszik valaki. o meg másnap hozzámse szólt. De ma megírtam neki hogy az iskolába jár. és mondam a kezdőbetüjét is mert kérte. és aztán kilépett ez jelent vlamit vagy mit kéne csinálnom? Gyors válsazt kérek ha lehetne!
2013. dec. 7. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Tipikus női logika.


Miért nem kérdezed meg a fiútól, hogy be e jössz neki?

2013. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy mit érzel iránta és legyetek boldogok egymással.
2013. dec. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!