Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jól keresnek a színészek? És...

Jól keresnek a színészek? És milyen a stewardess szakma?

Figyelt kérdés
Hogy keresnek a színészek/hó? Milyen stewardessnek lenni? Jól keres? Fárasztó,de megvan az eredménye?

2013. dec. 8. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
annyit tudok, hogy egyik sem keres jól:D
2013. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
A színészes részében nem tudok segíteni, de a stewardess-esben igen.:) Szerintem egy nagyon jó szakma, én szeretnék az lenni:) A fizetés légitársaságoktól függ, van ami nagyon jól fizet, van ami nem annyira, de szerintem azért viszonylag jól fizet mindegyik. Szerintem fárasztó, hiszen ha mondjuk kapsz egy "kis" 11 órás utat, akkor azon (szinte) végig talpon kell lenned + még az időeltolódások is fárasztóak lehetnek. De szerintem mindenképpen megéri, mert nagyon sok szép helyre eljuthatsz és érdekes embereket ismerhetsz meg.:))
2013. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!