Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályomban...

Van egy lány az osztályomban (? ).

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársamat aki lány nagyon kedvelek, sőt már osztálykiránduláson aludtam is együtt vele. Ő viszont csak haverságból szeret ha lehet ezt igy nevezni. Most hogy jön a karácsony szeretnék venni neki valamit csak az a gond hogy semmi ötletem sincs. Ha esetleg van valamilyen tuti ötlet arra hogy ezáltal kicsit az irántam érzett érzései megnőjenek akkor kérlek ird le. Köszönöm előre is. 17/F

2013. dec. 9. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Magadnak kérj egy magyar nyelvet oktaó könyvet.

Mit várs idegenektől? Honnan kellene nekünk tudni, hogy minek örülne? Egyáltálán elfogadja-e.

Vegyél neki egy luxusjachtot. Annak biztosan örülne.

2013. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ. Ahogy elnézem neked is jól jönne egy.. Na már most nem egy millió dollárokba kerülő ajándékról lenne szó. Valami kisebb eologra gondoltam nem egy olyanra amihez egy szép tengerparti lakás is társul...
2013. dec. 9. 22:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg levenni a lábáról,elbűvölni, pl milyen jól áll neked ez a ruha, frizura, tetszik a csizmád, mittomén:D:D:D:D Meg h pl gondoltad, hogy tök jó lenne erre a filmre elmenni, és arra gondoltál, hogy megkérdezed, hogy lenne-e kedve veled menni; vagy együtt megnézni a karácsonyi vásárt
2013. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
meg h a cucc jól kiemeli a szép szemét, bókoljál neki, várd meg suli vége előtt és nyisd ki neki az ajtót:DD::DD:D::D Esetleg kísérd el a buszig:D:D:DD:D:D: Rajzolj neki valami szép virágot, vagy cuki kiscicát, vagy mittomén:D:D:D:D:D Kérd ki a véleményét valamiről ,hogy lássa, hogy számít neked az ő véleménye, v nemtom:D:D:D:D Bár ez lehet, nem annyira jó, nemtom:D:D:D::D:D:D: Előző vtam megintD::D:D:D:D:D:):)
2013. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kössz szépen a válaszokat. Van is ooyan amit esetleg el elhetne intézni viszont nem a kérdésre válaszoltál viszont több a semminél :)
2013. dec. 9. 22:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor azesetben igen. Van egy lány az osztályodban, sőt tovább megyek, szerintem lehet, kettő is:))
2013. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és szivesen máskor is:)))
2013. dec. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"ezáltal kicsit az irántam érzett érzései megnőjenek"

Az, hogy az érzései változzanak irányodban, nem rajta, hanem csakis RAJTAD MÚLIK. Neked kell olyan pasivá érned, amilyet ő megálmodott magának.

2013. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ne rajzolj neki.. Legalábbis én annak az egynek nem örülnék:DD
2013. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nos, az te vagy,előző:))
2013. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!