Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Még sosem vásároltam ebay-ról...

Még sosem vásároltam ebay-ról de eljön az ideje?

Figyelt kérdés

Na az lenne hogy mutassátok be nekem ebay-t.

Mit hogy kell?

Honnan rendeljem ? pl: United Kingdom.

Hogy kell fizetni?Kapcsolatba kell lépni eladóval ha venni szeretnék? PayPal-t hogy kell használni?

Hogyan történik fizetéss.

Meg hát olyat olvastam ha innen EU-ból rendelek cuccot akkor nincs vám se adó, ha EU-n kívül akkor van.

Na ilyeneket meg még többet akarok tudni róla mielőtt rendelni szeretnék.

Először egy pár ezres dologal kezdem pl : 2ezer


Köszi előre! :)



2013. dec. 10. 20:02
 1/3 Laura Sheen ***** válasza:

ha szeretnél vásárolni akkor bekell regisztrálnod.Ha pl.egy trkűt szeretnél vásárolni akkor beteszed a kosárba beirod a paypal kártya számát meg amit kell és elküldöd ay eladónak.

De először lépj vele kapcsolatba mert nem minden eladó megbizható.Mert én is rendeltem egy táskát és nem jött meg.

nem tudom jobban leirni

2013. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de hát 99+ % megbízhatósági izéje.

Hogy lehet kapcsolatba lépni vele?

És a vámot meg ilyeneket hol tom megnézni?


"Meg hát olyat olvastam ha innen EU-ból rendelek cuccot akkor nincs vám se adó, ha EU-n kívül akkor van."

ez így van?

2013. dec. 11. 23:03
 3/3 anonim válasza:
Én is úgy tudom hogy nincs vám a termékekre csak akkor ha eun kivülről vásárolsz.
2015. márc. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!