Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Jár az osztályunkba egy lány. Jó tanuló, tényleg, szinte csak 5-ösei meg 4-esei vannak. Én ilyen 3-as és 4-es között vagyok. Ma nem csinált házit és kapott egy KIS egyest. Ez azt jelenti, hogy akkor kapsz rendesen naplóba egy 1-es, ha három KIS egyes összegyűlik. Na mind1. Kapott egy kisegyest, mert nem csinált házit, a tanár közölte vele, hogy ez a 2... ő meg teljesen kiakadt, a tanárra rá akarta borítani az asztalt (képletesen), kötekedett vele, hogy így meg úgy... én meg mondtam, hogy nem mind1? Kis egyes, még úgyis kell 1 db, hogy megkapd a rendes egyest. Ő meg ott közölte velem, hogy utál, meg hogy túl lazán veszek mindent, meg hogy így meg úgy, össze hebegett-habogott mindent. Meg sem szólaltam, csak hallgattam amit mond. Hihetetlen, hogy ezen ennyire fel kell kapni a vizet... hogy lehet valaki ennyire stréber, nem normális? Egyszerűen nem értem, mit kell kiakadni ennyire egy darab kis egyesen. Ha csinált volna, akkor nem kapott volna... ennyi. Na most akkor mi van???
2013. dec. 11. 15:25
 1/3 anonim válasza:
senkinek nincs igaza (szerintem). Azért az a kis egyes is sok főleg ha tovább akar tanulni bár nem tudom hány évesek vagytok. másrészről nem kell emiatt rögtön megutálni másokat (de tényleg nem kéne ilyen könnyen venni a tanulást)viszont teljesen jogosan kapta a kis egyest szóval ezért nem kéne felhúznia magát. ( de te is felhúztad magadat ha ezt kiírtad)
2013. dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, hogy felhúztam, mert alapjában véve rohadt nyugodt vagyok, de az ilyenektől elszakad a cérna... amúgy meg ki veszi könnyen? Tájékoztatlak, hogy majdnem 4-es vagyok az adott tantárgyból, de ez oda is van írva.
2013. dec. 11. 16:35
 3/3 anonim válasza:
okééé nyugi az 1. vagyok és nem megsértésből mondtam és nem is rád gondoltam amikor azt írtam hogy nem kell könnyen venni a dolgot ő is túl reagálta de te is. bocsi csak nem tudom hogy téged miért zavar ha hisztizik. max nevesd ki de ha őt zavarja beszélje meg a tanárral.
2013. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!