Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez lehetett volna veszélyes...

Ez lehetett volna veszélyes is? Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés
Panelházban lakunk a 6. emeleten (én és a feleségem). Nem szoktuk zárni a bejárati ajtót, csak amikor elmegyünk otthonról, és amikor aludni térünk késő este. Csütörtökön délután 5 körül értünk haza a bevásárlásból, nagy csomagokat cipeltünk fel a lépcsőn (lift nincsen). Hallottuk még (de nem láttuk), hogy mögöttünk jön még valaki, de ezzel nem foglalkoztunk, hiszen ez egy társasház. Ezután nem történt semmi különös, csak éjszaka. Lefekvés előtt szokás szerint bezártuk az ajtót, de napközben végig nyitva volt. A lényeg, hogy én éjszakai zugevő vagyok, és éjjel 2-3 óra körül mindig felkelek, kimegyek a fürdőszobába, és az ott lévő kisszekrényben lévő dobozból eszegetem az általam ott tárolt rágcsálnivalókat, kenyeret, nutellát. Akkor éjjel azonban nagyon meglepődtem, amikor bementem a fürdőbe, mert ott volt valaki. Egy alacsony növésű, öreg, kövér embert ült a földön, először megijedtem, kérdeztem, hogy mit keres itt, de nem tudtam belőle értelmes választ kiszedni, mert értelmi fogyatékos is volt. Nem hívtam ki a rendőrséget, hanem kitereltem a lakásból. Nem tudom, mikor jött be a lakásba, de nem vettük észre egész nap, hogy bejött valaki, csak gondoltuk, hogy akkor történhetett, amikor hazajöttünk a bevásárlásból, mert ugye hallottuk, hogy valaki követett felfelé.

2013. dec. 14. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ajtó be nem zárása valami betegség ? Az egyik ismerősünk a családi házát nem zárta, nem lehetett meggyőzni, hogy az a pár mozdulat ami kb tart 5 másodpercig mennyire hasznos. Azóta viszont zárja amióta szembe találta magát egy betörővel. Én zárnám az ajtót és kész, most ki tudja, hogy hányszor és ki ment már be oda, úgy hogy észre sem vettétek.
2013. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!