Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok venni norvég nyelvű...

Hol tudok venni norvég nyelvű könyvet/mesekönyvet?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretnék venni ajándékba és sehol nem találok interneten meg konyvesboltokban is csak szótárakat lehet kapni es antikváriumokban is neztem de ott általában angol nyelven lehet kapni.:S

2013. dec. 14. 16:18
 1/4 anonim válasza:

Nem tudom merre felé laksz, de...

Egerben szokott lenni könyvvásár a belvárosban, 50-1000 ft-ért lehet venni használt könyveket, ott már háromszor is belefutottam norvég nyelvű könyvekbe, meg is vettem őket. :)

Hasonló árus szokott lenni Bp-n az újpesti buszpályaudvaron, és ilyesmi van a nyugati aluljáróban is. Érdemes szétnézni ott is, mindig vannak idegennyelvű könyveik, csak alaposan át kell nézni a kínálatot. :)

Remélem sikerrel jársz!

2013. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
budapesten lakok ujpesttől nem messze az ujpesti buszpalyaudvarnal merre lehet? es koszonom szepen!!
2013. dec. 23. 10:27
 3/4 anonim válasza:

3-as metró Újpest-városkapu megállóhelye. Ha feljössz az aluljáróból, akkor szemben kell lennie veled, ha ott van. :)

De talán a Nyugati aluljáróban érdemesebb szétnézni, mert ebben a hidegben nem biztos, h Újpesten kint lesz az árus.

2013. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jajj, ne haragudj, először azt olvastam, hogy merre van a pályaudvar? :) De végül is az eredeti kérdésre is válaszoltam. Remélem sikerrel jársz!
2013. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!