Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak egy 13 éves fiúnak?

Mit adjak egy 13 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Karácsonyi húzás volt. Venni kell egymásnak valamit és még hozzá készíteni saját kezűleg egy kis apróságot.

Egyikhez sincs semmi ötletem, a barátai se adnak tanácsot. Pár barátnőm megkérdezte őt, de csak annyit mondott (sokadjára), hogy csokit :D Annyit tudok, hogy kosarazik, meg hogy elég humoros fiú. Esetleg tudnátok pár tippet adni? :/



2013. dec. 14. 18:06
 1/3 anonim válasza:
Képes sport újság? Vagy abban csak foci van?
2013. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát..

Lássuk csak , igaz hogy 11 éves lány vagyok de azért vannak 13 ésves fiú ismerőseim:))

Kézileg lehetne Pl.:homoklabdát:)

(az olyan hogyilyan tök jó pofa és valahogy ugy disziteni ami neki tetszene nem lyukad ki és NAGYON jó nyomogtni)

Remálem tudtam valamit segíteni:))pusz:Eszti

2013. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De hogyan készítsek homoklabdát?

Mert amúgy nagyon jó ötlet :)

Köszönöm nektek, össze is állt az ajándéka:

Sportújság, a kedvenc csokija, homoklabda (remélem sikerül elkészítenem :) ) és a karácsonyi vásárból már vettem neki egy trollface-es kulcstartót :)

2013. dec. 15. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!