Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről olvasnátok legszívesebbe...

Miről olvasnátok legszívesebben egy ifjúsági regényben?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
úgye nem azért kérded, mert te is itt akarsz "öteleteket" gyűjteni? "-_-
2013. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő. Én imádom a fantasyt. De más mást szeret. De miért nem azt írod, amit Te szeretnél? Így is, úgy is lesznek, akik szeretik és akik nem szeretik a könyved, egyszerűen azért, mert mindenki mást szeret. Tökéletes regény nincs. Írj olyat, amit Te elképzeltél, és ne "befolyásoltasd" magad :)
2013. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fantasy és is.

Bár lehet, hogy te azt nem szereted és nem arról írni, amiről nem szeretünk. Olyat kell írni, amit te szeretsz és amiről te is szívesen olvasnál.

2013. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Elírtam: "...nem jó arról írni..."
2013. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én is inkább a fantasy könyvek felé húzódom. De én is egyet értek az előttem lévőkkel, arról írj, ami jólesik. Én is írtam már 4 könyvet, most írom az ötödiket és ezekből 4 fantasy. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy amikor írtam őket akkor nem gondolkoztam, hanem leírtam azt, ami jól esett, és ahogy éreztem magamat olyan hangulatú lett a könyvnek az a része. A furcsa még az, hogy amikor még írok akkor én nem ebben a világban élek, hanem ott azokkal a szereplőkkel abban a világban. Nekem eddig mind a 4 könyvemet úgy írtam, mintha én mondanám el, és a mostani is olyan lesz. Ilyenkor a legjobb, mert mintha én lennék a főszereplő és leírom azt is ami például az álmom vagy az éppen akkori vágyam. És akkor még egy mondat, bocsi, hogy egy kisregényt írtam le ide.
2013. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom, de azért érdekelt, hogy az emberek miről olvasnának legszívesebben.

Köszönöm mindenkinek, ment a zöld pacsi! :)

2013. dec. 16. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!