Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » T-mobilnál kell munkaviszony...

T-mobilnál kell munkaviszony egy előfizetéses telefon vásárlásához?

Figyelt kérdés
18 elmultam de még suliba járok.. szóval munkaviszony nagyon nincs.. ősztöndíjam van meg néha néha dolgozgatok egy-két helyen.
2013. dec. 14. 23:29
 1/5 anonim válasza:
Én már régen próbáltam, de kellet, a vodafonnál nem kellet.
2013. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
'dolgozgatok'... aha, gondolom a szamlakat is majd 'fizetgetned'. na ezert kernek az elofizeteshez munkaviszonyt, meg kozuzemi szamlakat, amik a te nevedre szolnak.
2013. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kapok havonta kb 30 ezer ft ot .. abból a számlát miért ne tudnám kifizetni? szóval kell munka viszony hozzá? mert hallottam olyat is hogy nem kell meg olyat is hogy kell.
2013. dec. 15. 03:08
 4/5 anonim ***** válasza:
a nevedre szolo kozuzemi szamla fog kelleni. mivel a szamlaidat nem te fizeted valoszinuleg, igy nem lesz elofizetesed. azt mondjuk nem ertem, h. miert nem pl. a szuleid nevere kotod a szerzodest, attol meg ugyanugy fizetheted te.
2013. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18 évesen hogy lenne közüzemi számlám? szoval akkor nem is tudok venni telefont előfizetésesen törlesztés nélkül? :o am szülők nevére nemtudok most sajnos..meg jobban szeretném saját nevemre. egyébként tmobil oldalán nincs fent h kell közüzemi vagy munkaviszony.
2013. dec. 15. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!