Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Wolfblood című sorozatot,...

A Wolfblood című sorozatot, hol lehet nézni előre akár angolul vagy felirattal vagy mind1! Vagy akár lehet? És a 2. -ik évadban mi lesz?

Figyelt kérdés

2013. dec. 17. 16:17
 1/2 anonim válasza:
Meglehet online nézni őket. Szinkronos részből eddig csak 8 van az 1.évadból, de az 1.évad 13 részes, majd gondolom folyamatosan lesz szinkronizálva. A cinema live-on megtalálod ezeket a részeket. Az utána lévőket meg eredeti nyelven tudod nézni. Ahhoz írd be hogy watch series wolfblod és az elsőre menj, ott fent van a többi 1.évad rész és a 2.évad is. A 3.évad is lesz és azt mondják kb. februárba lesz. A második évadod én még nem láttam, de azt tudom hogy szomorú a vége, de vigasztal hogy lesz még egy évad biztosan, :) SPOILER!!!!:Maddy és Rhydian össze jönnek :))
2014. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséged:) reméltem hogy, össze jönnek:)!
2014. jan. 5. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!