Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogadóirodáknál pl BET365...

Rolika1992 kérdése:

Fogadóirodáknál pl BET365 korlátozzák e a maximum tétet?

Figyelt kérdés
Mert nekem van egy nagyon jó taktikám ami késöbbiekben akkor lesz gazdaságos és nyereséges ha nincs tét korlátozás netes fogadóirodákban. Lényege: Kiválasztunk egy csapatot egy bajnokság középmezőnyéböl. Legyen pl a Magyar NB1böl a Kecskeméti TE . Mindig csakis kizárólag döntetlent játszunk meg. Legyen az alaptét 500Ft. Tehát 500Ftal megteszem a KTE-t döntetlenre. Ugye a döntetlen 90%ban 3 vagy afeletti oddsot ad. Ha 500al rakom nyerhetek 1500at ha bejön. Ha nem jön be következő KTE meccset is megteszem megint Xre és most a tétet duplázom.1000ftal teszem meg nyerhetek 3000et és 1500at raktam meg. Ha nem jön be ez sem akkor 2000el teszem meg, feltettem 3500at nyertem 6000et. Ha ezsem jön be megint dupla tét,4000ftot teszek nyerhetek 12000et és feltettem 7500at. Addig játszom ezt amig be nem jön, ha bejött visszaléek alaptétre ami 500Ft. Hogy ha ezt nagyobb téttel játszanám a netes fogadóirodák lekorlátoznák e a tétemet?

2013. dec. 17. 20:01
 1/6 hookuszpook ***** válasza:

Egyéni korlátozás nélkül is van minden inden irodánál, minden eseményre egy maximum tét. A bet365-ön ezt fogadás előtt meg tudod nézni. Ha ezzel a módszerrel játszol, biztosan nem fognak személyre szabottan korlátozni, hülyék lennének, mivel a fogadó számára ennél biztosabban vesztes stratégia nem létezik. Előbb vagy utóbb be fog következni egy olyan széria, amikor 10-15 meccsen keresztül nem lesz döntetlen. És ennél még bőven lehet hosszabb is. Számold ki, hogy 500 Ft indulással a 10. fogadásra mennyit kell tenned. És ha nyersz, akkor pár ezer Ft-ot, ha vesztesz, akkor... Nem kell elhinned, hogy létezik ilyen hosszú sorozat, próbáld ki.

De ha van annyi pénzed, hogy akár a 10.-et is megtedd, akkor könnyen használhatsz olyan módszert, amivel rizikó nélkül biztosan nyersz. Ha ez érdekel, akkor keress rá a sportbefektetés szóra.

2013. dec. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
épp azért irtam hogy középmezönybeli csapatra kell fogadni ezzel a stratégiával aki viszonylag sok Xet játszik... és még ha 10.nek jön be az X akkor is többmint 350000Ft plusz jönne...de megfogadom a tanácsod utána keresek ..köszi
2013. dec. 19. 20:59
 3/6 hookuszpook ***** válasza:

Értem, középmezőnybeli csapat. Akkor nézd meg a jelenlegi NB1 tabellát: 8. Lombard FC. Szerintem annál középmezőnybelibb csapat, amelyik éppen a 8., nem nagyon létezhet. Átlagban a 8. meccsei lettek döntetlenek, de nem arányosam oszlik el a sorozat, volt egy olyan szériájuk, ahol a 11. Most mondhatod azt, hogy miért pont ezt a csapatot választottam, miért nem a 9. Honvédot, amelyiknek 5 döntetlenje van, vagy hogy miért magyart, miért nem külföldit... Lényegtelen, hogy melyiket nézed, az számít, hogy megtörténhet ilyen. És innéttől ez szerencse kérdése.

Szerencse kérdése, hogy nyersz-e 350.000-t (sőt, ebben a példában akár 750.000-t) vagy buksz a 11. meccs után.... mennyit is? Ennyit: 1.023.500 Ft. A következő tét pedig ennyi lenne: 1.024.000 Ft.

Nekem ez sok kockáztatni, de persze, a te pénzed, a te dolgod. Nem akarlak lebeszélni róla, csak a tényeket írtam le, matekoztam kicsit.

2013. dec. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mint írta az első hozzászóló a tétemelős stratégia tuti bukó. Én is kipróbáltam pár éve. Két hónapot kihúztam, az elején marha nagy mázlim volt, minden 3-4 meccs döntetlen volt, 5 csapatot raktam. Aztán egyszer bejött egy 10+os sorozat és volt pénz nincs pénz... Bankroll managment!
2014. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Gyerekek! Ez a stratégia hibátlan.

1.: ismerni kell a csapatot, amire raktok.

2.: Nagy csapatok ellen a fogadást kihagyni

3.: ez a legfontosabb: LEGYEN BIZTONSÁGI KERET! Matematikailag az alaptét 31szerese.

Kevés lóvéval tuti bukó.

Viszont akinek van a számláján min egy 7 számjegyű összeg, annak akár ez a stratégia biztosíthatja a megélhetést. Nekem elhiheted :D


MB1 az ratyi, inkább francia1-2, bundes 1-2, seria a-b

2015. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az elgondolás jó, de hosszútávon biztos belebukik az ember, pár éve volt a spanyoloknál a Rayo Vallecano, az első vagy második fordulóban x-eltek, utána meg csak valamikor áprilisban, csak ha decemberben kezded el rakni a februárt meg sem éli a pénztárcád, 25-ös sorozat volt. És azt mondták hogy a nagyok elleni meccset kell kivenni?

Nem vagyok benne biztos ki ellen (Valencia v Sevilla idegenben), de úgy jött ki a lépés hogy 4 feletti oddsal jött az X hazain meg elég kicsi volt...

2017. nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!