Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitene valaki? Ezzel a...

Csakegylany1997 kérdése:

Segitene valaki? Ezzel a cimmel kellene egy fogalmazas: "Elert az osz es sugott valamit"

Figyelt kérdés
A fogalmazasba bele kellene foglalni a kovetkezo sorokat:"Csondesen es varatlanul","Nem volt ilyen nagy csond meg soha tan","Meg-meg allok mint alvajaro","Mert enis almodok nagyot","lampas volt reszketo kezemben","mutass nekem egy ellenseget","amikor minden elhagyott","napsugarak zugasa amit hallok". Fontoss lenne elore is koszonom :)
2013. dec. 18. 14:41
 1/4 Nádszálkisasszony válasza:

Ez tök jó feladat, miért nem csinálod meg!? :) Bár tényleg elég nehéz!


Elért az ősz és súgott valamit


Amikor minden elhagyott magam maradtam az erdei házban. Magányosan, szomorúan, Senki sem keresett, nem érdeklődött felőlem. Nem volt ilyen nagy csönd még soha tán. A napok egyre csak múltak, az időérzékem odaveszett. Egyszercsak arra ébredtem, hogy azt sem tudtam milyen napot írunk, hányadika van.


Ebbe az álomszerű halálos nyugalomba egyszercsak csöndesen és váratlanul toppan be Ő. Sosem éreztem vagy láttam ehhez hasonlót korábban. Megérintette némán vállalamat ezzel jelezve, hogy kövessem. Kövessem a sűrű, mély, varázslatokkal teli mesebeli erdőbe. Csupán egy vékonyka fehér ruha volt rajtam, hosszú barna hajamat a játékos szél borzolta. Lámpás volt reszkető kezemben, pedig még nem ment le nap. A napsugarak zúgása amit hallok, ma mégis egészen más, meg-megállok mint egy alvajáró. Talán álmodok?


Ő egyszer csak megtorpant egy sötét sziklánál. Így szólt hozzám:

-Mutass nekem egy ellenséget!


Sokáig haboztam, mert én is álmodok nagyon. Egyszer csak hatalmas tűz lobogott az erdőben, Őt, aki nem volt más mint az ősz pillanatok alatt elnyelték a lángnyalábok és nem maradt más mint az őt követő Tél.

2013. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen sokat segitettel,fogalmam sem volt hogyan kezdjem el.Megegyszer koszii :*
2013. dec. 18. 16:10
 3/4 Nádszálkisasszony válasza:
Szívesen. Egyébként ez milyen tantárgyra, milyen suliba kell, mit tanulsz?
2013. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vallasos irodalombol kell Ady istenes verseit tanuljuk most.Reformatus iskola
2013. dec. 18. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!