Ki az a Darv?

Figyelt kérdés

#darv
2013. dec. 18. 23:41
 1/2 A kérdező kommentje:

Ennek a blognak a szerkesztője: [link]


Mondjuk úgy hogy egy olyan lány, aki állítása szerint sok fura dolgon átesett már az élete során, ami arra késztette őt, hogy nyomozzon az esetek után és igyekszik magaköré gyüjteni olyan embereket is, akik hasonlókat éltek át. Eddig elég macerásan viselkedett mondjuk, vagyis azt láttam, hogy teljesen nem hülye, vagy nem annyira, amennyire mutatja, de tegnap megváltozott a blogja, és azt hiszem jobban is tükrözi az eredeti Darvot, mint azt, akit eddig ismeretlen okokból játszott el. Szerintem valami személyes okokból keverte bele a hüllőket a dologba, és remélem én is közre játszottam abban, hogy változott. A régi blogjához képest az új nagyon ízléses, választékos és értelmesebb is lett. Kíváncsi vagyok a többi bejegyzésére is, mert ezeket tegnap írta, illetve egyet hajnalban, és engem meggyőzött. Érezhetőbb, hogy kitisztította az elméjét, és igyekszik kizárni azokat a dolgokat, amik eddig befolyásolták az írásait. Sokkal szimpatikusabb. Főlg akkor jön erre rá a legtöbb ember, amikor beszél is vele. Vagyis nálam ez így volt. Pedig már boldogan írtam rá, hogy veszekedhetek vele egy jót, és nem így lett...

2013. dec. 30. 17:47
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval nem kell válaszolni, most már azt hiszem tudom, azért kösz.
2013. dec. 30. 17:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!