Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már elegem van?

Mit tegyek, ha már elegem van?

Figyelt kérdés

Anyukám rendszerint a testvéremet szereti jobban, vele többet foglalkozik, és neki több dolgot megenged. Úgy érzem, hogy én, mint második gyerek már nem azért születtem, hogy éljek, hanem csak úgy véletlen gyerek lettem. Sokszor nekem van igazam a testvérem és az én beszélgetésünkkor, de Anya mindig a bátyámnak ad igazat. Már jobban tanulni sem tudok, mert most már szinte szín ötös vagyok, a testvérem olyan 3-4 körül van, mégis ő a példagyerek. Ugyebár továbbtanulás előtt állok, és őt csak fellebbezéssel vették fel. Mai napig ő a szent, miszerint én késtem el a felvételijéről. Nem tudom, hogy miért az én hibám. Apa eddig valamennyire az én oldalamon állt, most már ő is anya mellé társult.

Szerintem elég jó rendet tartok a szobámban, és most a fejébe vette, hogy ha nem csinálok rendet, mire hazajön, mindent kirak a folyosóra, és a földön fogok aludni.

Meg putrilakónak nevez. És megjegyzem, nem vagyok kisebbségi.

Normális válaszokat kérnék. Szerintetek mit tegyek?



2013. dec. 19. 06:40
 1/6 A kérdező kommentje:
14 lány
2013. dec. 19. 06:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le velük és beszéld meg mi a baj. Ne abból indulj ki, hogy neked igazad van. Hallgasd meg őket és aztán majd látod mit kell tenned.
2013. dec. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"csak egy gyereket lehet őszintén szeretni"

Furcsa, általában a legkisebb a kedvenc.

2013. dec. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
itt az ,,első gyerek a szent" című szabály aktív
2013. dec. 19. 14:44
 5/6 A kérdező kommentje:
első: már próbáltam, de azt válaszolták, hogy nincs mit megbeszélni.. gondolom ők ezt helyénvalónak találják.
2013. dec. 19. 14:45
 6/6 anonim válasza:
Nálunk is ez van,csak fordítva.. én vagyok a kisebb és mindig engem emel ki anyum,hogy "Mert bezzeg a hugod" és ez engem rettentően zavar. Nem gondolom jobbnak vagy többnek magam mint a nővérem és mégis anya folyton az ő férét szívja, sokszor teljesen feleslegesen.... szóval a válasz engem is érdekelne.... mi már idősebbek vagyunk, 20 fölött, próbáltunk erről beszélni vele, de akkor mindig azt mondja,hogy egyformán szeret minket és nincs különbség köztünk...mondani ezt mondja, de mást éreztet..... nagyon zavar,mert semmi xtrát nem csinálok....
2013. dec. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!