Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebook várhatóan össze...

A facebook várhatóan össze fog omlani?

Figyelt kérdés

Ezt a cikket olvastam, de már mintha máshol is megkongatták volna a facebook vészharangjait:


[link]


Én nem haveri kapcsolattartásra használom, ezért nem mindegy, hogy mi várható a facebook-kal kapcsolatban a jövőben. Valaki esetleg tudd több infóval szolgálni? Köszönöm előre is!



2013. dec. 19. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyolc éven belül? Egészen biztosan. Minden közösségi portálnak van egy életciklusa, a FB már a hanyatlás részben tart. De egyelőre még ettől nem kell félni, meg mire eljön az idő, már rég mindenki átállt valami újra.
2013. dec. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már nincs akkora népszerűsége mint az elején.

Ha lesz egy új, átlátható közösségi oldal, akkor valószínű. A google+ -nak nem sikerült, ráadásul youtube-n keresztül próbálják az emberekre erőltetni ami még inkább visszataszító.

2013. dec. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: szóval úgy érted, hogy annyi jele lesz annak, hogy a facebook ki fog múlni, hogy addigra vagy mindenki Twoitteren vagy Tumblr-n fog lógni?
2013. dec. 19. 09:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a facebook mikor kezdődött? Mert most néztem rá a Twitterre, és ha jól látom, 2012 januára óta van magyarra fordított változata, szóval, gondolom, a Twitter akkor még nincs a hanyatlás korszakában...
2013. dec. 19. 09:23
 5/8 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak: hát, elvileg vannak más oldalak, tudtommal ilyen a Twitter vagy a Tumblr...vagy nem? Vagy azok annyira nem átláthatóak?


Sokaktól hallom amúgy,hogy a Facebook a Twitternél jóval egyszerűbben kezelhető, és több privát szolgáltatást is nyújt. Van, aki azt mondta, hogy a Twitteren jóformán minden publikus..ez igaz?

2013. dec. 19. 09:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Twitter és a Tumblr nem fogja átvenni a helyét. Újra gondolj, ami még készülőben van.
2013. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Remélem igaz, bár úgyis lesz addigra fészbúk2.
2013. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A tumblr közösségi oldal egyáltalán? :D Én mindig csak képekkel meg idézetekkel teleaggatott, blog hatást keltő oldalakkal találkoztam.


Nem vagyok twitter felhasználó, így arról nem sok mindent tudok

2013. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!