Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan anime van mint a Yume-ir...

Bella.Kérdez kérdése:

Olyan anime van mint a Yume-iro Patissiere-hez vagy a kilari-hoz?

Figyelt kérdés
Témába meg grafikája is hogy megvalósítják az álmaikat

#anime #Kilari #Yume-iro Patissiere
2013. dec. 19. 15:48
 1/2 anonim válasza:

Talán a Sakurasou no pet na kanojo. Aranyos anime, nem elcsépelt/ kifejtetlen szerelem, jó grafika, aranyos, vicces és ami még jó benne az hogy maguk a szereplők is az anime, manga készítés/játékok/festészet/seiyuu/forgatókönyvíró közt akarnak pályát/van pályájuk. Én az egyik résznél nagyot néztem, hogy a csaj miket fest. Nagyon jó anime szerintem.

Esetleg a kaleido star, bár ebben nincs sok szerelmi, de azért jó.

Itazura na kiss még talán ami olyan amit írtál, bár ez is inkább szerelmi.

Ezek pedig nem olyan megvalósítják-az-álmaikat-egy-szép/kevésbé szép-ívű-fejlődés-kíséretében-plusz-még-szerelem-is-van animék, de jók, bár a Darker TB inkább komolyabb téma, amit nehezebb megérteni elsőre:

Toradora, Ouran High School Host Club, Darker than black, Tonari no kaibutsu-kun, Lucky Star

2013. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kicsipa válasza:
Én a skip beat ot tudnám ajánlani.
2014. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!