Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Mi lenne ez?...

Mi lehet ez? Mi lenne ez? Féljünk tőle vagy ne?

Figyelt kérdés
Az Iskolában van egy ház, ahol ablak helyett rácsok vannak. Oda egyszer benéztünk és valami mozgott a ládák és a zsákok mögött. Majd amikor elmentek a többiek a ház mögül akkor mi a barátnőmmel még ott voltunk bedobtunk a rácson egy üveget és kijött egy kis szörny. Úgy megijedtünk! A hasa és a háta szőrös volt, a szemei és a fülei nagyok, a kezei kutya és ember keverék, a lábai véznák.
2013. dec. 19. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Úristen! Úgy megijedtem volna én is :O
2013. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

talán Szőrmóksegg?

"Szőrmóksegg a South Parki hegy félelmetes lakója, mindenkit megöl, aki felmászik a csúcsra, mert imádja a vér ízét, és mert darabokat gyűjt a torz testére. A bal karja helyén nem kéz van, hanem egy zeller. És még sántít is, mert hiányzik egy lába. És az egyik lába helyén tudjátok ki van? Hát Tom Cruise! A szörny egyedül bujkál itt a hegyen, és kosarat fon, és más hasznos holmikat. Állítólag éjjelente lehet hallani, ahogy jár a keze a vesszőjén cup-cup-cup"

:-)

2013. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem szőrmóksegg. Állítólag már a fiú WC be is belopózott, lehúzta a WC-t a nagy semmi.
2013. dec. 20. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!