Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki akarom csereltetni a...

Ki akarom csereltetni a csizmamat. Lehetseges?

Figyelt kérdés
Kinai üzletbe vedtem csizmat egy hét alatt letörtek a zipzarjai.Visszavittem felajanlodtak a javìtast. Nekem csere kell mert nincs masik,direkt ezert vedtem! Beirtam a panaszkonyvbe hogy nem cserélik ki..a válasz ugyanugy a javitas volt! Elvileg kötelesek kicserélni nem?

2013. dec. 20. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár napon, általában 2-3 napon belül lehetséges az ilyen üzletekben a csere, egyébként nem. Egyébként pedig a javítás lehetséges. Amennyiben ez az üzletmenete a boltnak és ez a szabályt vonatkoztatják magukra, hogy ők így adják a garanciát, akkor nem tudsz csinálni semmit. Mert nem kötelesek így kicserélni.
2013. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(Beszélni kicsi magyar?)


Nem köteles cserélni, csak javítani, ha az garanciális hiba. Arra sem kötelezhető, ha nem rendeltetésszerűen lett használva.

2013. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi
2013. dec. 21. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!