Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan nem esett jol amit...

Jogosan nem esett jol amit mondott? (Nagyon jo fiubaratomrol van szo)

Figyelt kérdés

Tudni kell rolunk, hogy junius vege ota ismerjuk egymast, szerelmes (volt) belem, egesz nyarat egyutt toltottuk, es minden este beszeltunk Facebookon, tema mindig volt/van. Suli kezdésekor is sokat talalkoztunk, de mostanaba orultem, ha egy heten egyszer lathatom, pedig 2 utca valaszt el minket...

Na es most az van, hogy hetfon lattam utoljara, es irtam neki csutortokon facebookon, hogy "hianyzol:(<3". O erre annyit reagalt, hogy oks. Rosszul esett, es csak egy kérdőjelet irtam vissza neki, amit latott, de nem válaszolt. Azota nem is beszelunk, de ismerem mar nagyon, es tuti hogy nem fog keresni, hacsak nem valami gondja lesz a noknel. Nekem kene keresnem?:s

Es meg annyi lenne a kerdesem, hogy karacsonykor szeretnek neki irni, mert o elegge fontos szamomra. Mit irjak?idezet, vagy vers, barmi johet:)

bocsi az ekezetert, telorol vagyok.


2013. dec. 22. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyi az egész, hogy már semmit nem érez irántad. Gondolom ha korában nem lett volna szerelmes beléd, nem foglalkozott volna annyit veled.
2013. dec. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Múlt heten épp erről beszeltunk, hogy ki mit erzett/erez a masik iránt. A válasza annyi volt, hogy meg mindig szerelmes belem, de amikor rossz napom van, es bunkozok vele, elhalvanyodik az erzes, de mindig visszajön. Total nem ertem...
2013. dec. 22. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!