Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mehetek biztosra egy...

Hogy mehetek biztosra egy használt árucikk (pl. telefon) vásárlásánál?

Figyelt kérdés
Ha találok egy marha drága telefont, amit marha olcsón adnak hogy mehetek biztosra? Arra gondolok hogy nekem semmi károm ne legyen abból hogy ha kiderül hogy a mobil hamisítvány/lopott/rossz. Mit kell tennem? Valamilyen szerződéssel elérhető hogy ilyen esetekben megtalálják az eladót és minden felelősség rá háruljon, én peedig vissza kapjam a teljes árat?

2013. dec. 22. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy drága telefont nagyon olcsón adnak, ott már van valami, szóval vagy hamis, vagy lopott és meg akarnak tőle szabadulni. Nem érdemes megvenni, bajod lehet belőle. Az árus se hülye. Egyből felszívódik majd utána, nem valószínű, hogy megtalálod, ha van vele valami. A pénzt meg hogy visszakapod azt felejtsd el.
2013. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezért kérdezem, hogy ha van mindenféle szerződés, személyigazolványszám, és tanúk is még úgy is megszívhatom?
2013. dec. 22. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen típusú szerződést senki nem fog veled kötni.
2013. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha netalán mégis, valami ritka oknál fogva, aminek szinte nulla az esélye és van valami gebasz a telefonnal, akkor ügyvédi költségre kell számolni vele, és az többe kerülhet, mint maga a telefon.
2013. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor üzlrti álmaimnak annyi:D és köszönöm a válaszokat lehet most jó sok pénzt megspóroltam
2013. dec. 23. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!