Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit szeretnétek, kértetek...

Ti mit szeretnétek, kértetek családototoktól, rokonaitoktól karácsonyra?

Figyelt kérdés
Írjatok!!! Ha gondoljátok megírhatjátok mit adtok másoknak (ha adtok :) )

2013. dec. 22. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
BF4 Premium
2013. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
22%
Én nem kértem, de egy iPhone 5s-t kapok. Én édesanyámnak egy új laptopot vettem, barátnőmnek pedig egy Samsung Galaxy S4 Zoom-ot. De pl a legjobb havernak egy díszüveges Jack Danielst, meg egy cigit. Lány ismerőseimnek pedig BonBon, vagy egyéb csoki :)
2013. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sose kérek semmit, de mindig jókat kapok. Szeretem a meglepetést.
2013. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a meglepiket. Csak az a baj tudom a szüleim hova rakják az ajándékokat és így emiatt nem mindig bírom ki, de azért sokszor kibírom, hogy ne nézzem meg. De, ha kérek valami konkrét dolgot általában azt megkapom. Idén anyukámék megkérdezték mit szeretnék, mert nem nagyon tudták minek örülnék, mert mindenem megvan amire szükségem van. (szerintem) xd
2013. dec. 22. 18:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!