Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapestiek! Ott sem petárdáznak?

Budapestiek! Ott sem petárdáznak?

Figyelt kérdés

Vidéki nagyobb városban lakom és pár éve még már ilyenkor karácsony előtt lehetett sok petárdát hallani,de most egyet sem hallottam még,de már tavaly is így volt,csak szilveszterkor lehetett hallani tavaly is.


Kérdésem,hogy Budapesten,mivel az nagyon nagy város ott mi a helyzet ezzel a dologgal,ott petárdáznak vagy ott is ugyan az a szitu mint itt és mi ennek az oka? Talán a lakosság nagyon elunta ezt a hülyeséget vagy mi?



2013. dec. 22. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet a szigorúbb rendelet, szigorúbb ellenörzés, s a sok sejtóhír a csonkolt kezekről.

De ha jobban belegondolok, talán egyik se. Szilveszterkor elég nagy a durrogtatás. Tény, volt időszak, amikor már novemberben kezdődött.

2013. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt Budapesten szilveszter előtt sem szokott lenni petárdázás(régebben sem volt, és szerintem sokkal előbb kihívják a rendőröket mint máshol) De viszont 31.-én éjjel akkor nagyon, főleg a belvárosban... 1-2 éve az erkélyünktől 1-2 méterre lőtték fel a tűzijátékot... nagy élmény volt. Na meg a sok részeg, amivel nincs is bajom mert felőlem dajdajozzon, de azért az üveget ne lője ki...
2013. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vyrob ***** válasza:
kihivják a rendőröket aha persze 3. kerület békásmegyer szilveszter után 50 darab 100 darabos üres petárdás doboz .és minden felé volt piros .meg zöld szinü cigi rudak .idén a piros volt forgalomban .timár utcai lakótelep szilveszterkor 7 orakkor csak ugy röpködtek a petárdák itt csak 23 üres dobozt találtam másnap :) vörösmarti tér és belváros ott volt csak igazán petárdázás .amugy a zsaruknak a városközpontban kell lenniük azaz vörösmarty téren sehol szerintem egy lakótelepre se mentek ki .ujpestet megse emliteném .meg a havannát és csepelt sem :) szóval idén is ugy zenget minden mint régen és egyre erősödni fog mert szegényedik az ország és az a legolcsobb pyro termék .
2013. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vyrob ***** válasza:
jó mondjuk. igaz amit elöbb leirtam az szilveszter kór volt .hallotam hogy azért nem durrogtatják karácsonykór és novemberben is mert állitólag majd ismét legalizálni foglyák és probálnak jól viselkedni :) szerintem semmi köze a zsarukhoz tudják ők is hogy pl panelekhez nem jönnek ki mert beazonosithatatlan hól dobták ki . tálán ha ismét legális lessz nem lessz enyi barom paraszt petárdázó mert tudni foglyák hogy azt gyorsan ismét el is vehetik megint mint régen és talán a normális petárdázok tényleg fel fognak lépni a parasztok ellen nehogy emiatt megint szivjanak ismét :)
2013. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"normális petárdázók". Jót röhögtem.

Remélem mindegyiknek lerobban a feje előbb utóbb! Ámen! Ja és BUÉK!

2013. dec. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vyrob ***** válasza:
ha ilyet kivánsz egy embertársadnak te se vagy különb .mivan hogyha éppen a te családod ismerősöd fog majd petárdázni akkor is asztmondod hogy haha megérdemelte vagy a saját fiad :) ember empátia nulla :(amugy semelyik eus országban nincs gond a petárdázással
2013. dec. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!