Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyám pszichológushoz akar...

Anyám pszichológushoz akar vinni, mert szerinte apakomplexusom van. Hogy mondjam el neki, hogy nem az a bajom?

Figyelt kérdés

Az tény, hogy megnézem a nálam 10-20 évvel idősebb pasikat, mert miért ne? elvégre ezért van szemünk.. az meg, hogy elmondom családi körökben, hogy helyes tanár jött a suliba, szerintem természetes. Őszintén..a lányok 99%-ának bejött a tanára, helyesnek tartotta. Amúgyis megérthetné, hogy én jobban el tudok beszélgetni a nálam idősebbekkel, mint a kortársaimmal. Mivel apámmal nincs olyan jó kapcsolatom, mert szinte alig van itthon, annyit dolgozik, ha meg itthon van, nem beszélünk, mert egyszerűen nincs közös témánk. Nem érdekli, hogy mi történt velem az iskolában, vagy hogyan tanulok stb.. csak magával és a munkával foglalkozik. Ezt már próbáltam elmondani anyunak is, de ő ragaszkodik az orvoshoz, mert ez szerinte nem állapot.. Hogy mondjam el neki, hogy semmi bajom nincs, csak az apámra lenne szükségem, hogy foglalkozzon velem?!

15/L


2013. dec. 22. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
próbáltad már így elmondani neki, ahogy itt leírtad? Sajnálom, hogy ennyire figyelmetlenek a szülők, mint ez esetben az anyukád, akinél 15 évesen értelmesebb vagy... lehet neki lenne szüksége orvosra :( Neked biztonságra lenne szükséged, és figyelemre, szeretetre, amit jó esetben az ember a szüleitől kap meg... ezért szimpatikusabbak az idősebb férfiak, de ez semmiképp nem betegség!!
2013. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
próbáltam elmondani neki.. de azt mondja, hogy ez nem apu hibája..
2013. dec. 23. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:
a pszichológus különben nem rossz, megtanulod kezelni a helyzeteket... elmondhatod, ami a szívedet nyomja, és végül megtanulhatod, hogy add a szüleid tudtára, hogy foglalkozzanak veled...szóval nem veszítesz vele, ha elmész.
2013. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!