Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges-e külföldi csomagot...

Lehetséges-e külföldi csomagot postán átvenni mikor megérkezik, anélkül hogy értesítőt kapjak? Elektronikus értesítés, vagy telefonos megfelel, a többi féle nem. és muszáj-e megadnom a saját címem, postára nem lehet csak simán küldeni a nevemre?

Figyelt kérdés
Külföldről lenne egy csomagom,de nem szeretném ha házhoz hoznák,nekem elég lenne az is ha én a postán vagy akárhol átvehetném.Lehetséges ilyet csinálni?Megadni a címem ,de a házhoz nem kiszállítani?(igazából egy ajándékról lenne szó,ami meglepetés lesz valakinek a családban és nem szeretném ha ő venné át pl. a csomagot,vagy látná meg az értesítőt,arról hogy megérkezett a csomag.szeretném titokban tartani,hogy meglepetés legyen.más címet nem nagyon tudok megadni,csak az enyémet,de jó lenne ha maximum is csak elektronikus értesítést kapnék arról,hogy megjött a csomag.
2013. dec. 25. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szokták hozzátok kivinni?

Aztán ha nem lenne otthon senki, akkor szoktak csak értesítőt hagyni, hogy mikor lehet menni átvenni

2013. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy otthon leszel mikor hozzák (és át tudod venni)

vagy pedig nem leszel otthon és kapsz értesítő papírt

a ládába, hogy mikor menj érte (személyi kell hozzá)

2013. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőség, kérheted (pl. a megjegyzés rovatban, ha van), hogy postán maradó küldemény (poste restante) legyen, jó esetben a feladó tudni fogja, hogyan kell megcímeznie. Ekkor nem viszik ki házhoz, de értesítést egyáltalán nem kapsz, neked kell bemenni és rákérdezni, hogy megérkezett-e már. [link]
2013. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) tehát, hogyha például romániánól,szerbiából stb akárhonnan küldi nekem a csomagot,akkor megadja az én nevemet,a posta címét/nevét stb és odaírja hogy poste restante? és mondjuk hogy 5 nap míg megérkezik a csomag,én 5-6. napon megyek és átveszem,és nem kapok semmi értesítőt sem előtte hogy mgérkezett,tehát az ajándék titokban maradhat.
2013. dec. 26. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!