Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyári diákmunka. Hol érdemes?

Nyári diákmunka. Hol érdemes?

Figyelt kérdés

gondoltam Tesco-ra, Auchan-ra, pakolni ott 2 hétig, de ismerősöm mondta ő dolgozott Tesco-ban és máshol jobban megfizetik az embert ilyen munkáért

de hol? praktiker, ikea, kika, media markt, baumax?



2013. dec. 26. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A Tesco-t én sem ajánlom. Nem hogy nem fizetik meg az embert, de egyáltalán nem fizetnek.

Az Auchan az szerintem jó, ott nem volt problémám.

2013. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2013. dec. 29. 00:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Ha rám hallgatsz, felejtsd el amit az első mondott. Attól, hogy őt palira vették (ráadásul nem is tudjuk mi történt), még nem kell bedőlni. Az ismerősöd nem tudom mennyire tudja pontosan ezeket, lehet neki van igaza, de nem fizet annyira rosszul a Tesco, sőt! (többet kapsz, mint egy ténylegesen ott dolgozó) Ma már minden munka kincset ér, iszonyú nehéz találni, diákként is!


Én 2011 óta járok rendeszeren dolgozni Tescoba, mint diákmunkás és soha, egyszer sem volt probléma a fizetéssel. Mindig megkaptam időben, sosem volt késés és mindig annyit kaptam, amennyit kellett, hiszen kitudom számolni magamnak, mennyit fogok kapni a levonásokkal együtt.


Órabér Tesconál:

- árufeltöltés nappal: 564 Ft

- árufeltöltés éjszaka: 649 Ft

- pénztárosi munka Pest-megyében: 570 Ft

- pénztárosi munka Budapesten: 600 Ft

2013. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!