Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Violettában Thomas mikor...

Vicsii kérdése:

A Violettában Thomas mikor megy vissza Spanyolországba? És miért? Vilu hogy fogadja? Vilu és Thomas nem is jön össze? Aztán összejön Leonnal? És Diego hogy jön a képbe, Vilu mért csókolja meg őt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 21:55
 1/10 anonim válasza:
XDDDDDDDDDDDDhány éves vagy?
2013. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre,és semmi közöd hozzá.....
2013. dec. 27. 15:55
 3/10 anonim válasza:
lehetsz vagy 12 ha ilyeneket nézel:DD
2013. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem annyi vagyok egyébként xddd de szerintem inkább ne is pofázz bele...."-.- csak ha normálisan tudsz a KÉRDÉSEMRE válaszolni xdd
2013. dec. 28. 12:28
 5/10 anonim válasza:
ilyenre nem tudok válaszolni sajnos, mert nem nézem a tv szennyet
2013. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Rati17 válasza:
A 1.évad vège fele fog visszamenni Thomas, Leon és Vilu elsõ csókja az 1.èvad 34.rèszben lesz :)♡:) aztàn a 2.évadban jön majd Diego ..Leon meg Larával fog kavarni ....de a 2.évad vègèn is LEONETTA lesz !! ( én örülök neki ) kivàncsi vagyok mi lesz a 3.évadban:)
2013. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2013. dec. 31. 15:45
 8/10 anonim válasza:
Diego úgy jön be a képbe, hogy nyári szünet volt és Vilu meg Fran eggyütt mentek nyaralni és Fran és Diego összekeveri a bőröndöket és a suliba buli van oda viszi Diego Fran bőröndjét és ott találkozik Viluval.
2014. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

És a 2.évadba mi lesz Diego titka? Mert Vilu a 75.részbe meglát valamit Diego telefonjába valami videót csak nem értem hogy mit?És a 76.részbe sírva rohan el és aztán Diego is sír. És milyen kapcsolat lesz Gregorio és Diego között? Miért sírnak a végén?

És valaki tud valamit a 3.évadról? Valaki azt mondta hogy a 3.évad végén Vilu Diegot választja (?) :((

2014. márc. 25. 21:16
 10/10 anonim válasza:
Diego Gregorio fia.Ezt nem mondta el Vilunak ezért ő kiakad.Az a video amit megnéz az arról szól h ludmila mondja diegonak h tegyen úgy mintha tetszene neku vilu
2014. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!