Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen öltözékben jelenjek meg?

Milyen öltözékben jelenjek meg?

Figyelt kérdés
Egy Önkormányzat adóosztályán fogok dolgozni, mint ügyintéző. Január elején megyek a jegyzőhöz aláírni, és fogalmam sincs róla, hogy milyen öltözékben jelenjek meg. Amikor bementem állásinterjúra nem igazán figyeltem, hogy ki milyen öltözéket visel. Szerintem túlságosan nem kell kiöltözni, de szeretném más véleményét is hallani! A válaszokat köszönöm!

2013. dec. 26. 22:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy férfi vagyok!
2013. dec. 26. 22:01
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell túl öltözni, de azért lehetőleg felül egy ing/blúz (nem tudom, hogy mi vagy :)).

A két ünnep között nincs nyitva az önkormányzat? Mert akkor beszaladhatnál szétnézni ez ügyben ;)

2013. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs nyitva, és a probléma az, hogy az első munkanapon reggel megyek a jegyzőhöz... :P
2013. dec. 26. 22:04
 4/6 anonim válasza:

Ha férfi vagy akkor nem lehetsz hippi anyja :(:(:(:(:(:(:(


Pedig szívesen vitatkoznék vele.

2013. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első nap szerintem megadhatod a módját!

Tehát szerintem egy bézs, vagy fekete nadrág, és ahhoz egy stílusos felső, lehetőleg ne egy 30 centis Monster, Nike vagy Adidas felirattal.

Ha nincs ilyen felsőd, akkor meg húzz olyat amilyen van, akinek ez nem tetszik azzal közöld, hogy "ez már XXI. század öcsém!"

2013. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem a Hippi anyja vagyok. Amúgy köszi a válaszokat! :)
2013. dec. 26. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!