Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valamit Print screen-elek...

Ha valamit Print screen-elek akkor hogyan tudom feltenni egy weboldalra? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Na,van ez az ask.fm,tinik körében elég népszerű.

És oda szeretnék egy ilyen képet tallózni. Elég gép analfabéta vagyok. Lényeg,lemásolom az oldalt amit szeretnék,bemegyek a paint-ba és oda beillesztem,aztán lementem. Csak a baj az,hogy amikor én felszeretném tölteni a képet ezt írja ki: Hiba történt a kép feltöltése közben.

Maximális méret 8 MB. JPG, PNG

Nagyon jó lenne ha valaki tudna segíteni! Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!



2013. dec. 26. 22:03
 1/1 Egy ork ***** válasza:

Amikor mented, kiválaszthatod hogy milyen formátumba mentsd, ott válaszd ki a PNG-t, vagy a JPG -t! (zárójelben van a kiterjesztés teljes neve után)


Ha nem változik, vagy nincsenek ezek a formátumok, töltsd le a PaintDotNet nevű progit, és akkor mentsd el ott.

2013. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!