Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A testvérem folyamatosan bánt...

A testvérem folyamatosan bánt lelkileg. Ti ebben a helyzetben mit tennétek?

Figyelt kérdés
Pszichológushoz járok, és ráébredtem egy-két dologra, a családom évekig elnyomott bántott, sosem voltam jó nekik úgy ahogy vagyok. Mindig változtatni akarnak, legfőképpen az idősebb tesóm, bármit teszek belém köt,kritizál persze szépen, viccesen adja elő így a környezetemnek nem olyan fájó, mint nekem. Én mikor erre rádöbbentem elküldtem a melegebb éghajlatra, és azóta nem beszélek vele. Eleinte felszabadító érzés volt, hogy nem kell senkinek megfelelnem, de ha így folytatom lassan egyedül maradok, mert vannak hasonló "barátaim" is, akik jobban tudják, hogyan kellene élnem.

2013. dec. 27. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kialakítanék egy saját értékrendet és nem az ő véleményük döntene
2013. dec. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. dec. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok
2013. dec. 27. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!