Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy érettebben...

Mit csináljak, hogy érettebben kezeljenek a szüleim?

Figyelt kérdés
Pl.: A testvéremet már éretteben kezelik..jó idősebb, de akkor is 13 éves létemre leengednek 4-ig. Szerintem ez túlzás. Olyanokra gondoltam, hogy pl beengedjenek Miskolcra (kb. busszal 30 perc beérni), elengedjenek a városunkban lévő koripályára..A testvérem már elmehet 120 km-re lévő városba egy internetes barátnőjéhez aludni. a testvérem: 16/L én: 13/L

2013. dec. 28. 10:21
 1/1 Grim13 ***** válasza:
a tesódal túl engedékenyek veled túl szigorúak ... nekem is ez a véleményem de próbálj meg érettebben viselkedni, ha ez nem válik be akkor kérj "fizetés emelést" csak te eltávot kérj fizu helyett! ha nem jön be sajnos így jártál! egy szülőt nem fogsz tudni meggyőzni, ha igen akkor akaratgyengék ! onnantól azt kérsz amit akarsz :D
2013. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!