Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a vámpírokról?...

ErenTitan kérdése:

Mit gondoltok a vámpírokról? Hogyan viselkednetek ha találkoznátok eggyel? Lennétek-e donorok? Ti hisztek bennük? Szerintetek hogyan nézhetnek ki, kiemelkedően szépek mint ahogy sokan gondolják vagy sima embernek néznek ki?

Figyelt kérdés
A sok idióta az értelmetlen válaszaival hagyjon békén pl:twilightal kapcsolatos válaszok,meg a google a baratod
2013. dec. 28. 22:55
 1/7 Grim13 ***** válasza:
Hát nem tudom mi a donor, de vámpír lennék, az örök élet és a hasonló dolgok tetszenek, hinni nem hiszek benne, a klasszikus vámpír képe viszont tetszik, sima embernek gondolnám őket kivéve az öreg Nosferatut ...
2013. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem én lelőném.
2013. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszer allitolag 4 fiunak sikerult bizonyitekot szerzniuk es en is hallottam rola meg arro, hogy tobben fenyegeto leveleket kaptak mikor ezzel kapcsolagban kutattak,a 4 fiu meghalt allitolag a vampirnak aki megolte oket szinten halal volt a buntetesuk ugyan is a vampirok ingen magas poziciokat toltenekbe kepviselok szineszek producerek,es altalaba nagyon szigoruan veszik a szabalykk megszegeset,es altalaban mjnd az elkovetot mind az o altala atvaltoztatott (gyerekeit) embereket megolik ilyenkor,ezt tobbszkr is megerositettek,amug bnek kozthackkerek is vannak eskrvosok akik vampirok
2013. dec. 29. 17:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem egy embertol hallottam errol es nehiszem hogy 20bol 19 hazudnA
2013. dec. 29. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a vámpírokról azt gondolom, h nagyon hegyes foguk van és egyszer megszeretnék fogni 1-et. Hogyan viselkednék? Szentem, ha nem mondaná vagy éreztetné h ő veszélyes, nem is tudnék róla... de ha rám támadna az biztos, h addig ütném a mondjuk baseball ütőmmel, ameddig be nem indul a szíve. Hát donora legfeljebb a kutyámnak lennék, de ez a válasz nem értelmes, mert mondjuk odajön hozzám egy vámpír , akkor nem azt fogja kérdezni, h "leszel a donorom? Írd alá itt és gyere erre az idő pontra!". Én hiszek bennük, bár tök hülyeség, tom. Vannak akik szerint eszméletlen szépek és simán meglehet őket különböztetni stb. meg vannak olyanok, akik úgy tartják, h beolvadnak közénk vagyis átlagos kinézetük van. Hát én nem tom neked megmondani, mert éppen majd csak holnap talizom Edward Cullennel, de szerintem átlagosak. De ez is egy olyan dolog, h nem lehet tudni biztosra... majd holnap én megtudom.
2014. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fenyegető leveles cuccról meg annyit, h én is tudok írni és küldeni, mert szerintem van annyi fantáziám...
2014. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szerintem léteznek

szívesen lennék donor is

ha találkoznák, sok kérdésem lenne :)

2014. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!